Header

Forum Left Top

pitanja i odgovori Ako ste prvi put ovde, onda pročitajte prvo ovaj deo foruma!

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average. Display Modes
Old 23-08-2010, 01:34   #231
Selektor
Domaćin

Selektor's Avatar

Status: Administrator

Posto se nikad ne krijem, necu ni sada...

Naime, ima neki email planetbalkan @ gmail.com koji s vremena na vrijeme posalje po neki email sa linkom nekog albuma...
Svi znate da je leto i da se ne kidamo vise toliko kad su odmori oko nabavke albuma a i ovi izdavaci poludeli pa poceli i preko leta da izdaju albume... sto me ne tangira...

Eto poslao je doticni album od neska kejdza i naravno izmedju ostalog, poslao pored mene jos nekim mailovima, konkurentskih sajteva...

Nasta sam ga zamolio da mi vise ne salje mailove, jer me ne zanima takva vrsta saradnje... jer kao sto je on napisao u emailu, MI NA FOLKOTECI VISOKO LETIMO. Pa nek letimo... u svakom slucaju, napisao je:

Ok onda cu vama slati posebno... sto znaci da i dalje salje svima, a nama ce posebno da ne vidi niko, kome je jos poslao... nasta sam mu opet napisao da nema potrebe da mi salje te albume jer pocece sezona, pocecemo i mi da ih opet kupujemo!
Znaci, hteo sam da on prekine vise da mi salje mailove, jer me je to u sustini smaralo!
Nasta sam dobio odgovor:

Hehee ok kako hoces i hvala na tako lepim recima...

sada cu surađivati sa YUC., PLANET-om MU., DRKAN-om, raznim bugarskim forumima, Sado Mazo BOEMI i svojim PLANET BLJAKOM,
koji su da ti kazem 1 000 000 bolji od Folkoteke pa ne zbog muzike, zbog dobrih admina i cjele ekipe pa i na neki nacin zbog muzike (nemaju zvucnih reklama u pjesmama)!!!
Pa da ti jos kazem ko se hvali i leti visoko jednom dosta nisko padne, steta za Folkoteku jer je dobar forum ali slaba ekipa, osim nekih ljudi (posebno Kneginje)!!!
Znam sve o takozvanem adminu Folkoteke tako da mi ne treba nista pricati... brzo se sve to sazna hehee, ni svet nije bas toliko veliki da ne bih morao saznati!!!
Steta sto ce Folkoteka nekog dana propasti zbog takvih lika... Da ti kazem admin mora biti dobra, postena osoba, ljepo razgovarati sa svojim clanovima, verovatno takav zlocest a na prvi pogled ok osoba i nema puno prijatelja i to samo zbog karaktera... to je potrebno popraviti... ako hoce taj admin imati mnogo prijatelja i uspeh!!!

i jos nesto da ti kazem, Folkoteka je proradila 2002 godine, YUCAFE 2000, i NOSTALGIJA 1999, pa jos i drugi sajtevi su bili tako da nikako nije prva u svemu....

Pozz jos jednom i uzivaj...

######################################
Malo sam izmenio domene, jer nisam hteo da ih reklamiram...

Sreca pa postoji RECORDSI kada je koji domen registrovan... jedino je od navedenih starija nostalgija... a ostali su pioniri za folkoteku...

Prvo to, drugo, kakvi god mi admini bili... mi ovo radimo iz ljubavi a ne zbog para... tako da, pretpostavljam da sam ti lepo rekao, super hvala na albumu, mi bi i dalje bili super kod tebe... ali cim ti nesto ne valja... ONDA SE BUDI JEBENI BALKANAC U TEBI i glumis povrijedjenoga...

Ti si svaki dan ovde, pratis zbivanja i poznajes Kneginju dobro, pa ako je tako javi se picko jedna, nemoj se kriti iza drugih nickova... ni ti ni svi drugi webmasteri...

Svim danasnjim sajtevima, je folkoteka dala smernicu, koji se bave muzikom, svima smo vam primer, svi ste prvu skolu ovde naucili... ali se sada pljuje to... jer smo vam konkurencija i ne mozete nas pobediti...

A da jos nesto... PRVA U SVEMU, ne svodi se na godinu nastanka folkoteke vec u nabavci bitnih i ne bitnih i zastarelih albuma... TU SMO PRVI U SVEMU...

Obrisi to zelenilo iza tvojih usiju prikane... imas ovde sve, pa se javi... napisi sta mislis...

FolkoTeka odmara juli i avgust uvijek... i uvijek je bio zastoj albuma u tom periodu, pa cak i da je karleusa izasla, ne tangira me tada... mada je Kneginja radila i tada neumorno... cak znam i da je sa odmora radila, pisala i postavljala... skidam kapu za to...

A to da li cemo mi imati ili necemo... cifre mislim da govore dosta... a i ne plasimo se, dok LICNO KUPUJEMO ALBUME... a sad ponavljam se po ne znam koji put...

REKLAMA ili kako ti to vec nazivas... SHVATI JEDNOM, uvijek ali bas uvijek, samo smeta drugim webmasterima... ZASTO???

PA ne moze album da objavi kao svoj... to je problem... sad mi dal postavimo ili ne, zavisi od volje i raspolozenja...

Toliko od mene... nadam se da ces se javiti pa i odgovoriti javno faco, koja nas sve poznajes a krijes se ha? hahahahahah

A sve sto znas o meni, evo ja sam tu care, ne krijem se... hoces pice, moze, hoces sex moze (ali ja stavljam), hoces rucak moze... za sve sam otvoren... ja se ne krijem od nikoga... svi znaju moje ime... i prezime

Pozzzz Selektor
Selektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Old 02-09-2010, 13:05   #232
bakal
Novi

Status: Registrovani
Default pozz selektroe

Ne znam nisam dugo bio za kompom,pa ne znam da li si uspeo da popravis server ili sta vec..ali drago mio je ako si uspeo..pozz od Milos
bakal is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2015, 19:37   #233
nekoNekic

Status: Gost
Default privatna poruka

Imam privatnu poruku a vi imate zastitu da ne mogu da je procitam ako imam manje od 5 postova. Koja je logika da ne mogu da je citam? Razumem da ne mogu da saljem ali ovo je jako lose.
  Reply With Quote
Old 04-12-2015, 19:40   #234
nekoNekic

Default poruka

poruka 1
  Reply With Quote
Old 04-12-2015, 19:41   #235
nekoNekic

Default poruuukaa2

ppoorruukkaa2
  Reply With Quote
Old 04-12-2015, 19:44   #236
nekoNekic

Default poruuekakwa 3

ovo je poruka 3 zbog smesne polise
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
emaila, formulara, kontakt, kritike, mailovi, msn, pma, pohvale, razgovora, smijesni, zanimljivi

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules