Header

Forum Left Top

estrada news - vesti sa estrade skandali, koncerti, dešavanja na estradi od a do š

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-09-2010, 23:43   #1
Selektor
Domaćin

Selektor's Avatar

Status: Administrator
Default Novak Djokovic uhvacen sa Radom Manojlovic

Najpopularnija zvezda „Granda“ uhvaćena u prisnom zagrljaju s najboljim srpskim teniserom

E moj Milane...

Pop pevačice su super, ali - narodnjakinje su zakon!
Dok Radmila Manojlović zabavlja narod, a ujedno i sebe u društvu Novaka Đokovića, kome je pre nedelju dana pevala na uvce nakon izborenog ulaska u finale Dejvis kupa, Milan Stanković čami kod kuće. Em ga je matična kuća „Grand“ skoro otpisala, em ga njegova bela Rada drži na tankom ledu. A razlog za to je upravo Nole.

Jedna od najpopularnijih „Zvezda Granda“ grlila je i ljubakala Noleta sve u šesnaest dok ju je ovaj pratio do ulaznih vrata kluba „Bolero“, što je uslikao paparaco nedeljnika „Skandal“, u kome se naša teniska reprezentacija zabavljala nakon trijumfa nad Češkom.
- Rada je pevala teniserima na Noletovo insistiranje. Kad je završila nastup, Đoković ju je ispratio, i stajali su ispred kluba bar petnaest minuta. Zagrljaj je trajao, čini mi se, skoro celu večnost - tvrdi jedan od naših izvora koji se zatekao na licu mesta.

Milan jeste popularan, ali u poređenju s Noletom je mala beba! To je, očigledno, jasno i Radi, pa je plavog čuperka odlučila da stavi u drugi plan, iako ni za živu glavu ne bi priznala kako trenutno stvari stoje.
- Taj ko vam je javio tu priču je lupio i ostao živ! - prokomentarisala je Rada ovu priču i ove fotografije.

Milan je bio nešto nervozniji:
- Aj ne konstruišite, molim vas! - rekao je i prekinuo vezu. Ne s Radom, nego s novinarom Kurira.
Bilo kako bilo, ovaj petougao u kome se nalaze Rada, Milan, Nole, pa i Nataša Bekvalac i Đokovićeva devojka Jelena Ristić od danas postaje prava španska serija.
Selektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Old 30-09-2010, 12:29   #2
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Status: Samo Njegova
Default Rada Manojlović: Nole voli kad mu srce pati!

Pevačica rešila da objasni kako se upoznala s najboljim srpskim teniserom i otkrila da on uživa u pesmama Silvane Armenulić!

Nakon objavljenih fotografija na kojima su Novak Đoković i Rada Manojlović u prijateljskom zagrljaju, jedna od najpopularnijih zvezda „Granda“ rešila je da otvori dušu i otkrije kako se upoznala s drugim teniserom sveta, kao i koje joj je pesme naručivao dok je sa ostalim srpskim reprezentativcima slavio prolazak u finale Dejvis kupa.

- Otišla sam da radim svoj posao na Brenin poziv. Ona mi je rekla da su teniseri u svlačionici poželeli da im ja pevam. Presrećna sam što su baš mene odabrali da ih uveselim. Dočekali su me kao da se znamo sto godina. Svi su kulturni, ne samo Novak nego i Janko, Zimonjić, Bozoljac, Troicki. Logično je da neko ko je tako kulturan i vaspitan isprati damu napolje do kola - ispričala je Rada u intervjuu za emisiju „Ekskluziv“ Prve TV.

Kako je proteklo upoznavanje s Novakom?
- Mi se nismo ni upoznavali! Naš susret je bio spontan. Rekao mi je: „Gde si, Rado!“ i ja sam mu uzvratila: „Gde si, Nole!“

Šta je najbolji srpski teniser naručivao da mu pevaš?
- Više voli starije pesme. Najviše one od Silvane, kao što je ona „Noćas mi srce pati“. Naručivao je i pesme od Lepe Brene. Stvarno je bilo lepo i veselo.

Da li je Milanu zasmetalo kad je video tvoj i Noletov zagrljaj?
- Šta ima da reaguje?! On zna da ga volim i da ga nikad ne bih prevarila. Mi smo više od dve i po godine u ljubavi i u harmoničnoj vezi, na kojoj nam očigledno zavide.

izvor: www.FolkoTeka.org

Ovde mozete naci sve o seriji Los Serrano

Kneginja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
djokovic, ljubavni, manojlovic, nole, novak, par, rada, radom, uhvacen

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules