Header

Forum Left Top

estrada news - vesti sa estrade skandali, koncerti, dešavanja na estradi od a do š

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15-01-2016, 02:26   #1
Meraklija
Domaćin

Meraklija's Avatar

Status: Super Moderator
Send a message via MSN to Meraklija
Default Haris Berković: Nisam imao seks sa Radom Manojlović!

Haris Berković: Nisam imao seks sa Radom Manojlović!

Jako je poštujem kao kolegicu i sretan sam što ćemo ubuduće često zajedno nastupati kako bi što bolje promovirali pjesmu - priča nam Berković

Berković: Rada mi je samo kolegica
Haris Berković i Rada Manojlović su nedavno, o čemu je „Express" prvi pisao, snimili duet koji će uskoro promovirati.
Snimivši zajedničku numeru ovo dvoje popularnih „Grandovih" pjevača još više su podrijali priče da su u vezi. Ranije se pričalo kako su, navodno, Rada i Haris u Skoplju, nakon što je on u finalnoj večeri „Zvezda Granda" proglašen pobjednikom, prespavali ne samo u istom hotelu već i u istoj sobi. Poslije toga su nekoliko puta zajedno viđani u beogradskim restoranima, a svako snimanje emisija u „Grandu" nije moglo proći bez njihovih šaputanja, izdvajanja iz društva...
Oni koji su pratili neke emisije u kojima su se zajedno pojavljivali mogli su primijetiti prisnost između njih dvoje. Radin nastup sa Harisom se itekako razlikuje od onih kada se pojavljuje s nekim drugim pjevačima.
Godinu dana nakon što su ih novinari i kolege „povezali", Berković je za naš magazin prokomentirao njihov odsnos.

- Svjestan sam su mnogi posebno sada kada smo snimili duet bili sigurni kako između nas dvoje postoji nešto više od prijateljstva. Ne bih komentirao neka ranija pisanja novina i portala, ali ću samo reći da je Rada jako dobra kolegica, profesionalna i da mi je zadovoljstvo što sam s njom snimio duet. Bit će to , vjerujem, pjesma koja će obilježiti ovu novu 2016. godinu. Rada je jako atraktivna i lijepa, ali nas dvoje smo samo kolege i ništa više. Bilo je priča da smo spavali u istoj sobi u hotelu i da se tu kao nešto desilo. Samo mi nije jasno kako su neki na osonovu nekih insinuacija mogli znati šta se navodno dešavalo između ta četiri zida. Nije se ništa desilo jer nismo bili u istoj sobi. Jako je poštujem kao kolegicu i sretan sam što ćemo ubuduće često zajedno nastupati kako bi što bolje promovirali pjesmu - priča nam Berković.
Haris je više nego zadovoljan interesovanjem koje vlada za njegove nastupe. Gostuje širom Evrope, a posebno ga čini sretnim što ga njegovi Bosanci i Hercegovci svugdje dočekaju raširenih ruku i da su diskoteke i klubovi u kojima nastupa uvijek popunjeni do posljednjeg mjesta.
Express Magazin
Meraklija is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Bookmarks

Tags
berković, berkoviä‡, haris, imao, manojlović, manojloviä‡, nisam, radom, seks

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules