Header

Forum Left Top

formula 1 brzina foruma je u ovoj temi... ferari, mercedes, reno, brawn i svi ostali timovi i vesti iz formule 1

Reply

Thread Tools Rate Thread Display Modes
Old 07-11-2010, 17:06   #1
adde66
Novi

adde66's Avatar

Status: Registrovani
Default Pol pozicija bitna za Hulkenbergovu buducnost

Nico Hulkenberg se nada da će mu osvajanje pol pozicije u Brazilu pomoći da obezbedi budućnost u Williamsu.

Već neko vreme se spekuliše da bi iz finansijskih razloga, Hulkenberga mogao da zameni šampion GP2 serije, Pastor Maldonado.

Međutim, nakon osvajanja prve startne pozicije za Williams, posle 5 godina, dvadesettrogodišnji Nemac je pozitivan po pitanju budućnosti.

„Ovo znači povećanje plate... šalim se“, rekao je Hulkenber: „Situacija u Williamsu je još uvek otvorena, ništa nije potvrđeno i moram da ostanem koncentrisan, i da vozim najbolje što mogu. Na timu je da odluči da li želi da me zadrži, ali se nadam da ćemo uspešno završiti ovu priču.“

Komentarišući svoj krug, Hulkenberg je rekao: „Još uvek ne mogu da verujem da sam prvi. Prelazak na slikove je bila pravilna odluka, inženjer mi je na kraju rekao da imam jedan krug, i izvukao sam maksimum iz bolida. Bilo je lako napraviti grešku, ali je krug odlično prošao. Ovo je sjajan rezultat za nas.“

Hulkenberg ipak kaže, da će mu biti teško da zadrži vozače koji su u borbi za titulu, ako staza u nedelju bude suva. Ipak, on se nada da će iskoristiti pol poziciju, i osvojiti što više bodova za ekipu, u borbi sa Force Indijom u šampionatu konstruktora.

„Najbolji scenario je da dobro startujem, i da napravim prednost, ali se to neće desiti ako sutra bude suvo. Pokušaću da odvezem trku najbolje što mogu. Ne želim da pravim probleme vozačima koji se bore za titulu, ali ćemo svakako gledati da damo svoj maksimum.“

„Borimo se sa Force Indijom za šesto mesto, i siguran sam da sutra možemo da osvojimo dosta bodova.“

Last edited by Kneginja; 07-11-2010 at 17:31..
adde66 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Bookmarks

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules