Header

Forum Left Top

estrada news - vesti sa estrade skandali, koncerti, dešavanja na estradi od a do š

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 03-09-2009, 10:19   #1
halilce
Odličan

halilce's Avatar

Status: Registrovani
Send a message via ICQ to halilce Send a message via MSN to halilce Send a message via Yahoo to halilce Send a message via Skype™ to halilce
Default I Severina pokazala medjunozje

Na danima piva u Karlovcu Seve je otkrila međunožje

Pjevačica je napokon pronašla vjenčanicu koja ju čeka u sefu. Datum njene svadbe nije još poznat. Amerikanci su je ismijali za pjesmu "Gas, gas"
16:41 | 02.09.2009. | Piše: Ivana Prgomet

Severina (37) je pjevala na 23. karlovačkim danima piva. Izvijajući se u kratkom kombinezonu otkrila je međunožje. Pjevačica je nedavno našla vjenčanicu. Haljine za nastupe radi joj srpski dizajner Zvonko Marković. Seve je tako kod njega birala haljine za nastup i ugledavši jednu rekla: “A ne, ovo nećemo koristiti za nastup, ovo je moja vjenčanica”.
- Haljina je bijela, jednostavna, 'sirena’ oblika, s čipkanim aplikacijama preko grudi i kristalima. Ne otkriva noge, dakle sužava se do koljena, potom širi do zemlje - rekao je Marković srpskim novinama Blic. Nije htio otkriti datum Sevina vjenčanja. Haljina je, kaže, u sefu i čeka. Seve je nedavno objavila zaruke s riječkim poduzetnikom Slavkom Šainovićem (41).
- Ne znam kad ću se udati. Mislim da to nije ni važno. Ljudi bi trebali živjeti u skladu, sreći i zadovoljstvu i to se meni sada događa. Ja sam veoma sretna! - ispričala je Severina. Najvažnije joj je da se lijepo osjeća uz Slavka, a rekla je i da bi uskoro voljela postati majka.
- Super će biti vidjeti male Severine - zaključila je. Seve je dospjela i u američke medije. Nafta slavi svoj 150 rođendan. Časopis Atlantic u članku o tome kao prigodnu rođendansku pjesmu navodi Severinin “Gas, gas”. Članak je potom prenijela i američka TV kuća MSNBC. Pustili su njezin spot “Gas, gas” i našalili se da će unatoč nastojanjima da se pronađu alternativn
Old 22-09-2009, 17:13   #2
Selektor
Domaćin

Selektor's Avatar

Status: Administrator

Eh neka je, njoj je sve dozvoljeno... i ona sve smije... ko napuni 37 godina a zenskog je roda i izgleda problizno ovako u mojim ocima smije sve da radi!!!

Bravo Seve care

Pozzzz Selektor 8)
Selektor is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2009, 20:40   #3
Zvonimir
Novi

Status: Registrovani

Ovo se zove prirodna lepota...
Zvonimir is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
medjunozje, pokazala, severina

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules