Header

Forum Left Top

imena na estradi slike, informacije, biografije, svako ko je ikad zapevao, zaslužio je svoju temu i prezentaciju...

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-09-2010, 02:00   #111
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Status: Samo Njegova
Default Seka Aleksic

Seka Aleksić - Mjau Show 24.09.2010. - UZIVO (VIDEO)

Specijalna gosca kod Mace u 'Mjau sou'-u 24.09.2010. bila je Seka Aleksic.
Evo nekoliko klipova gde Seka uzivo izvodi svoje pesme...

Seka Aleksic - Poslednji let - Mjau show

Seka Aleksic - Aspirin - Mjau show

Seka Aleksic - Nije za mene - Mjau show

Seka Aleksic - Svidja mi se tvoja devojka - Mjau show

A ukoliko zelite da pogledate celu emisiju, pogledajte je OVDE

Pozzz Beba

P.S. Zgrozila sam se kako je Seka veceras pevala uzivo...

Ovde mozete naci sve o seriji Los Serrano

Last edited by Kneginja; 19-10-2010 at 05:17..
Kneginja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Old 25-09-2010, 15:33   #112
Idealno Loš
Novi

Status: Registrovani

Da... nije se baš nešto iskazala sinoć...
Idealno Loš is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2010, 02:05   #113
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Seka Aleksic

Iako je do koncerta ostalo još mjesec dana (23.0ktobra), karte se prodaju u velikom broju, što potvrđuje da će Seka napuniti "Arenu". Vrijedna pjevačica svakodnevno vježba koreografiju i pjesme za nastup sa svojim bendom. Kao što je obećala, prije tri dana publiku je obradovala novim singlom "Tamo gde si ti", za koji kako saznajamo snimila spot i to u režiji poznatog fotografa Miloša Nadaždina. Fotografije koje prate ovaj članak su upravo nastale tokom snimanja spota.

Na prvom solističkom koncertu, specijalni gost biće crnogorski folkeri Dado Polumenta i Boban Rajević Seka je svojim fanovima, koji će tog dana pristići iz cijele Srbije, ali i zemalja iz okruženja, pored nastupa Polumente spremila pregršt drugih iznenađenja.

"Zadovoljstvo mi je što ću pevati na Sekinom prvom solističkom koncertu. Budući da ona spada u vrhunske profesionalce, moj zadatak na koncertu uopšte neće biti lak, bez obzira na to što smo dugogodišnji prijatelji. Svedok sam koliko u ovaj koncert ulaže veliku energiju i trud, verujem da će sve biti upravo onako kako je zamislila", izjavio je Dado.

izvor: FolkoTeka.com News Press 4 Balkan

Old 19-10-2010, 04:28   #114
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Seka Aleksic

Proširenje porodice je smisao života, a Veljko i ja želimo dečaka i devojčicu! Jedno da liči na njega, a drugo na mene! Ne plašim se da će „Arena" biti prazna i moja publika će uživati u dobroj muzici, a ne u cirkuskim tačkama!

Folk diva Svetlana Aleksić uveliko se sprema za svoj prvi solistički koncert koji će 23. oktobra održati u „Beogradskoj areni"! Seka u intervjuu opisuje kako će izgledati nastup i otkriva da ona i njen suprug, poznati kikbokser Veljko Piljikić, planiraju da sledeće godine prošire porodicu.

- S nestrpljenjem očekujem koncert, jer nema lepšeg osećaja od onog kada nastupate pred ljudima koji vas vole! Verujte da uopšte nemam tremu, već samo pozitivno uzbuđenje. Sve je već spremno, ja sada samo uvežbavam nastup sa bendom.

Za mnoge tvoje kolege „Arena" je prevelik zalogaj. Da li se plašiš da je nećeš napuniti?
- Sve dok imam armiju fanova i dok se na mojim nastupima traži karta više, što je redovan slučaj već nekoliko godina unazad, nemam razloga za bilo kakvu bojazan.

Da li si odabrala haljine koje ćeš nositi na sceni?
- Moj dugogodišnji saradnik, kreator Miroslav Stevanović, izradio je 20 haljina, od kojih smo odabrali ukupno 13. Mislim da će moji fanovi biti oduševljeni. Ja sam želela da za svaku pesmu imam novu kreaciju, ali je to tehnički bilo neizvodljivo.

Kojom pesmom ćeš započeti nastup?
- Novom pesmom „Tamo gde si ti", koju sam poklonila svojim fanovima pred beogradski koncert. Inače, svako ko dođe 23. u „Arenu", na poklon dobija CD sa singlom.

Zbog čega si baš Dada Polumentu i Bobana Rajevića pozvala da budu tvoji gosti?
- Mi smo pre svega dobri prijatelji, pa tek onda kolege. A osnovni razlog je to što imamo sličan odnos prema publici i način na koji poštujemo fanove. Njih dvojica su, poput mene, alergični kada neko peva na plejbek.

Da li spremaš neki šou na sceni?
- Pa, zar vam ja ličim na cirkuzantkinju koja će izvoditi vratolomije na bini, skakati, sletati, uzletati i samospaljivati se?! Mora da ste me pomešali sa nekim! (smeh) Šalu na stranu! Ljudi koji organizuju moj koncert iz „Mjuzik stara" su surovi profesionalci, odradili su prelepu binu, ali ja ću na njoj pre svega pevati! Moja publika će uživati u dobroj muzici, a ne u cirkuskim tačkama.

Čijih se kritika najviše plašiš?

- Ničega se ne plašim. Bolest, ljudska glupost i zloba su jedine stvari koje u meni mogu da izazovu strah. A kad je reč o kritikama, mogu da ih saslušam, ali me ne dotiču preterano, naročito ako dolaze od ljudi koji nisu kompetentni. Uvek mi je bilo bitnije ko kaže nego šta kaže.

Nedavno si se udala? Da li se od tada nešto promenilo u tvom životu?
- Suštinski ništa. Jedina promena je to što mi sada treba sekund više kada se potpisujem na zvaničnim dokumentima, onoliko koliko je potrebno da pored Aleksić dodam i Piljikić. Inače, osećaj je potpuno isti, postala sam supruga najzgodnijeg i najpametnijeg muškarca i ponosna sam na to.
Našla idealnog... Seka i Veljko

U ovoj godini napravila si dva velika koraka - brak i prvi beogradski koncert. Koja ti je najveća želja za sledeću godinu?
- I u sledećoj godini moje želje su vezane i za profesionalni i za privatni život, tako da možete i sami da naslutite. Proširenje porodice je smisao života i osnovni cilj kome teže svi normalni i zaljubljeni parovi. Volela bih kada bismo Veljko i ja dobili blizance. Za početak. Jedno da liči na njega, drugo na mene i bar jedno od njih da se bavi boksom.

Kakav je Veljko suprug? Delite li poslove u kući i kako?
- Onakav kakvog bi svaka žena mogla samo da poželi. Vredan, odgovoran, požrtvovan i uvek zaštitnički nastrojen prema meni.

Ko kome kuva prvu jutarnju kafu?
- Onaj ko se prvi probudi. Mada, moram da priznam da malo češće mene probude poljupci i miris jutarnje kafe.

Oko čega se najčešće svađate?
- Ne bih da zvuči kao fraza, ali se zaista nikada ne svađamo. Kao i u svakoj vezi i braku postoje sitne čarke, koje možda na simpatičan način i sami iniciramo, više u šali. Tek toliko da bi nam bilo zanimljivije i dinamičnije! (smeh)

Da li si verovala da ćeš postati zvezda? I danas, kada pogledaš iza sebe, šta bi promenila?
- Samouverena sam otkad znam za sebe. Nikada ništa ne radim polovično i još od trenutka kada sam rešila da gradim pevačku karijeru, znala sam da ću ostvariti svoj cilj. Ne zadovoljavam se prosekom. Imam sve što može da poželi jedna žena! Nikada se nisam kitila tuđim perjem, izmišljala penthause, vile po Evropi, pozajmljivala novac od zelenaša, a pri tom živela u iznajmljenoj kući sa porodicom. To je sramota i nikada to sebi ne bih dozvolila. Živim lepo, ali sam sve sama zaradila. Nisam se pošto-poto bogato udavala i tako brukala sebe i dostojanstvo jedne žene. Zato me ljudi vole i prepoznaju moju iskrenost i moju borbu kroz život.

Bila si na udaru nekih koleginica. Kome bi rado zalepila flaster na usta i zbog čega?
- Ovim poslom se bavim da bih pevala, ne da bih lepila flastere. Imam svoju porodicu, supruga kog volim i koji mi nesebično uzvraća ljubav, publiku koja me obožava i to mi je jedino važno. Zar pored tolike ljubavi da razmišljam o nekakvim flasterima?! Uostalom, ne sećam se da su me ikada prozivale pevačice.

izvor: www.FolkoTeka.org

Old 22-10-2010, 04:22   #115
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Seka Aleksic

Kako vec mesecima unazad ide promotivna kampanja za prvi beogradski koncert u Areni Svetlane Seke Aleksic, ulozeno je mnogo u reklame, bilbordi su po celom gradu, pa se ocekivalo da ce Arena biti puna u subotu 23. oktobra. Medjutim, dogodilo se neocekivano, za dlaku je izbegnuto otkazivanje koncerta zbog, pretpostavljate, jako malog interesovanja!

Naime, iz bliskih izvora, zaposlenih u Areni, saznali smo da je u sredu odrzan sastanak u upravi Beogradske Arene na kojem se diskutovalo o tome da li treba odrzati koncert. Tog dana, do 22h regularno je prodato svega 700 ulaznica! Bilo je 'drzi-ne daj' i na kraju je ipak ostala odluka da ce koncert biti odrzan u subotu.

Takodje smo saznali da je veliki broj ulaznica podeljen medijima, kako pisanim medijima, dnevnim i nedeljnim, tako i tv kucama, a po i trznim centrima u Beogradu delile su se ulaznice za Sekin koncert.

Procenjuje se da je Seka Aleksic u najavi finansijski pukla zbog beogradskog koncerta, odnosno da posecenost nece moci da pokrije ni zakup Arene. U prilog tome govori podatak da karte ni za jedan koncert nisu bile jeftinije nego sada (po 500 dinara).

Isto tako, stampano je 15.000 diskova sa maxi singlom 'Tamo gde si ti' koje je Seka obecala na poklon svim posetiocima koncerta, kao sto je vec najavila u svim medijima. Sumnja se da ce i troskovi stampe biti pokriveni, ako se pokaze da su saznanja tacna.

Nadamo se da ce se dogoditi neko cudo pa da ipak Seka opravda svoj status kraljice, kako je samu sebe nazvala, i da ce Arena u subotu ipak vrveti od posetilaca....

Old 22-10-2010, 16:33   #116
stefaneli
Novi

Status: Registrovani

hahah, javlja mi se da je pukla
stefaneli is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2010, 00:36   #117
DejanV
Drugar

DejanV's Avatar

Status: Domaćin

Meni je "javilo" jos pre izlaska albuma i to sam bio reko u nekom postu vezan za izlaska albuma a kad sam izgledao 10 minuta od njene "desne ruke" jos jednom mi se "javilo" da je prsla nacisto i to bio iskometarisao u nekom psotu. Evo vam dokaz da sam bio u pravu Ne sitim se (jer mi zao imala je jako uspesne i kvalitetne albume) ali kad jako brzo udari slava u glavi i karijeru nasoce u pravac "sta oni misle" a ne sta publika zeli i trazi desava se ovo sto se desilo. Katastrofa i jak udarac od betona (kad nije znala da se drzi za plafon koji je jako brzo naravno i zasluzno dostigla). Uobrazila se i pocela da prati terk, JA, JA i samo JA znam najbolje. Sto bi rekli "cvrc milojka" trazila je, nek sama gleda film koji je rezirala njena sujeta.

Music gets the best of me
But guess who gets the rest of me
And there's no need for jealousy
Music gets the best of me

DejanV is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2010, 03:48   #118
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Hhehe pazite momci, ja stvarno nisam ni pretpostavljala da moze ovako lose da prodje...Ok, nije sad ona CECA pa da se ocekuje poseta u hiljadama sa 5 nula Ali bas ovoliko da moze da kiksne i bude neinteresantna, to stvarno nisam ocekivala.

Ja Seku prilicno gotivim, ali samo da je slusam! Da gledam - nikako! Niti su mi zanimljivi njeni intervjui, niti njen stajling (valjda od onih straobalnih izdanja koje smo vidjali), a ni ne moz' nista pametno da cujes od nje... A sto rece D, ono glupiranje sa 'desnom rukom' je totalno pokopalo! I bas zbog toga sto je (mozda) imala u vidu da nece proci kako se nadala, zato je i maznula Dada i Bobana za koncert...I to je upravo razlog zbog kojeg bi sutra otisla u Arenu, samo hehe imam jedan problem, jos uvek nisam pronasla zrtvu

Videcemo, ako odem sutra uvece, ocekujte iscrpan izvestaj sa Sekinog koncerta, kao sto sam pisala i do sada za sve pevace koje sam slusala u Areni

Pozzz Beba

Old 24-10-2010, 03:55   #119
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Seka Aleksic

Popularna folk pevačica Svetlana Seka Aleksić razmrdala je sinoć svoje fanove u Beogradskoj areni, koncertnim nastupom koji je na momente podsećao na modnu reviju.

Preko deset hiljada ljudi u transu je pevalo hitove razigrane pevačice. Publika je sa posebnim emocijama dočekala Sekinu interpretaciju pesama „Crno i zlatno“, „Rođena sa vukovima“, „Aspirin“. Apsolutni trans u Beogradskoj areni nastao je kada se na bini pojavio Dado Polumenta koga je Seka najavila kao specijalnog gosta na svom koncertu.

Publika bukvalno nije dozvolila Dadu da peva već je horski uživala u njegovoj muzici. Seka je skoro posle svake presvlačila haljinu a većina njenih toaleta sa koncerta biće prodata na dobrotvornoj aukciji.

Old 25-10-2010, 00:58   #120
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Spektakl Seke Aleksić u Areni!

Folk diva Svetlana Aleksić održala je sinoć spektakularan koncert u „Beogradskoj areni", pevajući puna tri sata pred više od 15.000 fanova!

Pod svodovima „Beogradske arene" folk diva Seka Aleksić održala je sinoć svoj prvi solistički koncert za pamćenje. Frenetični aplauzi publike pokazali su da su pesme i odličan glas balkanske zvezde jedino merilo njene uspešne karijere.

Aleksićeva je pevala puna tri sata, a ispred „Arene" se pred početak nastupa tražila karta više, s obzirom na to da su armije fanova pristizale iz cele Srbije, ali i gradova sa prostora bivše Jugoslavije. Za razliku od mnogih pevača koji su održali koncert u „Areni", Seka je poput svetskih zvezda do bine došla kroz publiku i tako im na simboličan način poželela dobrodošlicu. Svoje muzičko veče otvorila je pesmom „Poslednji let", a na sceni se pojavila u prelepoj beloj haljini.

- Dobro veče, Beograde. Pored dobre pesme, dugujem vam još jednu reč - hvala! Hvala što ste sa mnom svih ovih osam godina mog postojanja na estradnoj sceni. Hvala za ljubav sa kojom ste dočekali svih mojih pet albuma. Hvala i za sve stihove koje znate i u kojima pronalazite sebe, a najveću zahvalnost vam dugujem za to što ste večeras ovde sa mnom, jer je ovo veče kruna uspeha godine u kojoj sam imala sjajan album, sopstveni rijaliti šou, usrećila mnogo ostavljene dece i rekla „da" čoveku kojeg volim i zato svaku reč u stihu noćas posvećujem vama - rekla je Seka dok su je fanovi obasipali ovacijama.

Kao što je i najavila, od koncerta nije pravila cirkus, iako je scena na kojoj je nastupila bila inponzatna, sa tri velika LED ekrana. Jedan za drugim nizali su se hitovi. „Aspirin", „Boli stara ljubav", a u trenutku kada se na video-bimu pojavila poruka koju je Seka posvetila svojoj majci - zaplakala je. Sa suzama u očima, ali dostojanstveno, otpevala je pesmu „Rođena sa vukovima", koju je takođe posvetila majci, najvažnijoj osobi u svom životu.

- Majko, tvoj dah me je grlio i kada sam bila miljama daleko i kada sam započinjala i završavala svaku svoju borbu, rađala svaku svoju nadu, ranjena gušila tugu, srećna se smejala iz sveg glasa. Bez tebe, bez tvog srca koje zna samo za ljubav, a ne zna za granice, nikada ne bih osetila nebo na svojim dlanovima. Zajedno u svemu i bez ičega, i svime što želimo delile smo i delićemo sve što život nosi: neka se čuje do zvezda - hvala ti - poručila je majci, koja je takođe zaplakala dok je čitala ove reči.

Atraktivna pevačica se tokom večeri presvlačila 15 puta, a nakon druge numere nosila je beli sako sa ispisanim imenima svojih najvatrenijih fanova, koji je u toku pesme njima bacila u publiku.

Kao prvi gost na ovom vrhunskom spektaklu pojavio se Sekin dugogodišnji prijatelj i kolega Dado Polumenta, a nakon njega punu podršku joj je pružio i poznati pevač Boban Rajević. U VIP ložama su se mogli videti njen suprug Veljko Piljikić, Sekini i Veljkovi roditelji i kolege Ivana Selakov, Suzana Jovanović, Sandra Obradović, kao i stilista Saša Vidić, Sekin kum Saša Tošić, Sonja Marić, Nemanja Stevanović, Milena Ćeranić, Božen Žumbor, Mirjana Božović, Miloš Nadaždin i Dragana Katić. A najveseliji u VIP loži bio je predsednik Nove Srbije Velimir Ilić.

Reply

Bookmarks

Tags
aleksic, seka

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules