Header

Forum Left Top

imena na estradi slike, informacije, biografije, svako ko je ikad zapevao, zaslužio je svoju temu i prezentaciju...

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2010, 14:39   #141
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Status: Samo Njegova
Default Svetlana Ceca Raznatovic

Iako još nije prikupila sve pesme i ušla u studio, najveća srpska estradna diva Svetlana Ceca Ražnatović odabrala je naslovnu pesmu svog novog albuma koji će, kako ekskluzivno saznajemo, nositi naziv „Ide to s godinama“!

Ovu odluku Ceca je donela pre sedam dana kada je dobila pesmu koju su radili Goran Ratković Rale i Marina Tucaković, i pošto je odmah u tekstu prepoznala brojne autobiografske trenutke, iste večeri odlučila je da po njoj nazove ceo album.

- Ne mogu da verujem da ste uspeli to da saznate! Pa kako kada sam je pre nekoliko dana tek odabrala? (smeh) Ali svaka čast na istraživačkom poslu koji ste odradili! Tačno je da će se album, ako ne dođe do nekih nepredviđenih okolnosti, zvati „Ide to s godinama“. U tu pesmu sam se odmah zaljubila, tako da je bilo logično da dam naziv albumu po njoj, jer je kao pisana za mene. Oduševila sam se! Odabrala sam još dve pesme koje su takođe radili Rale i Marina, a zovu se „Kiša“ i „Ništa ti ne zameram“. Ne sumnjam u tim koji radi moj album, tako da sam ubeđena da će i moja publika uživati, a ja jedva čekam da uđem u studio - rekla je folk zvezda.

U želji da saznamo deo teksta pesme pozvali smo Marinu Tucaković, koja nije želela da nam otkrije stihove, kako je sama rekla „pre vremena“.

- Tačno je da smo odradili pesmu „Ide to s godinama“ i da je Ceca odmah odlučila da to bude naslovna. Pesma je na doradi, ima još nekih stvari koje treba da ispravimo, a kad to završimo, očekujem da će Ceca ući u studio da je otpeva. Sigurna sam da će Ceca dati svemu pečat kada bude donela svoju emociju u pesmu i da će biti hit na prvo slušanje. Ne mogu nažalost da vam otkrijem reči nijedne od navedenih jer se završavaju, ali obećavam da ćete imati tekst kada bude došlo vreme za to - prokomentarisala je Marina Tucaković, koja je ovih dana u velikom poslu baš zbog albuma koji priprema za Cecu.

izvor: www.FolkoTeka.org

Ovde mozete naci sve o seriji Los Serrano

Kneginja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Old 11-09-2010, 16:16   #142
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Na Amstel Belgrade Foam Fest-u prosle subote u Beogradskoj areni, a medju vise od 17.000 osetilaca nasla se i Ceca Raznatovic. Iako joj i nije do noćnog provoda, Ceca Ražnatović je na parti dosla zbog svog sina Veljka (14). Smestili su se u predsednicku lozu Arene da bi im se nesto posle ponoci pridruzila i Anabela sa verenikom Mladenom Radulovicem i cerkom Lunom sa kojom se odnedavno Veljko zabavlja. Veljko je sa drustvom nesto posle dva sata iza ponoci zavrsio u peni, ali se zato kuci vratio u pratnji mame, a tako ce biti jos neko vreme.

- Pristalica sam toga da decu ne treba puštati u grad dok ne napune 17 ili 18 godina – priznaje Ceca i objašnjava:

- Vremena su takva da svi roditelji mnogo brinu, pa i ja brinem. Strah me je od lošeg društva, od svega što može da ih snađe na ulici dok su mladi i žele sve da vide i probaju. Sa Veljkom sam izašla dva puta u grad, jednom na proslavu na Freestyleru i drugi put na Foam fest. Moja deca nisu željna izlazaka, kroz moj posao su videli atmosfere u noćnim klubovima po inostranstvu i to im ne nedostaje uopšte! Kada dolaze strane zvezde i disk džokeji, ako žele da idu, obavezno ih pratim i te događaje zajedno gledamo.

Ceca kaže da je svesna da su njena deca delom uskraćena jer ne idu na ekskurzije, a na rođendane drugova iz škole prate ih telohranitelji. Na sreću, ta cena slave im ne pada teško, a ona ne želi da rizikuje da joj se desi pakao kakav je preživela Lepa Brena kada su joj kidnapovali dete. Osim bezbednosti najvaznije joj je da svoju decu pravilno vaspita i zato na prvo mesto stavlja skolu i obrazovanje.

- Krenuli su na nastavu i prezadovoljna sam kako uce i koliko su predani skoli. Mislim da je veoma vazno ulaganje u njihovu buducnost i mnogo mi je drago da na tom polju nemamo nikakvih problema. Sve obaveze koje imaju odrade na vreme - kaze Ceca i priznaje da je autoritativan roditelj, ali ne strah i trepet.

Kod kuce veoma insistira da se deca nauce pravilnom sedenju, higijeni, lepim manirima. I Veljko i Anastasija idu u Britansku skolu. Engleski vec govore kao maternji, a uce i francuski i spanski.

Ceca je, kazu oni koji je poznaju, jako vezana za decu. Ako ode na put bez njih, svaki cas se cuju telefonom. Nikada se nije desilo da Veljka i Anastasiju ne nazove pred spavanje da im pozeli laku noc bez obzira na kom kraju sveta bila. A sada, od kako su oboje usli u pubertet, Ceca strepi. Ne krije da voli da zna sve u detalje - sa kim se dopisuju, ko im je simpatija, o cemu mastaju, ali cesto je i muci da li je kao roditelj donela pravu odluku, da li ih treba kazniti, ili ne...

- Ulica je cudo i zbog svega toga najvise volim kada su mi deca, sto se kaze, pred ocima. Bas zbog toga im nikada nisam branila da drustvo dovode u kucu. Ima pun prostora za sve njih i tu su sigurni. Sve su to dobra deca i mnogo sam srecna sto Anastasija i Veljko imaju takve prijatelje, a i sto njihovi roditelji imaju poverenja, pa im dopustaju da dolaze kod mene. Znaju koliko sam stroga i da nema sanse da se dogodi ista sto ne bi smelo. Moja deca su divna i nemam problema sa njima, ali opet, kao i svaka majka stalno brinem - zavrsava Ceca.

Old 12-09-2010, 00:43   #143
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Ceca Ražnatović s Crvenom zvezdom potpisala poslovno-tehničku saradnju o ustupanju resursa stadiona Obilića Omladinskoj školi crveno-belih u narednih pet godina!

Svetlana Ceca Ražnatović ustupila je prava nad stadionom FK Obilić Crvenoj zvezdi! Dva kluba su postigla dogovor, a juče i potpisala ugovor u trajanju od pet godina o poslovno-tehničkoj saradnji. Tako će Omladinska škola crveno-belih koristiti sve resurse stadiona na Vračaru.

Ceca je pozdravila dogovor Obilića i Crvene zvezde, i istakla da je veoma srećna što je deo projekta koji će biti ostvaren pod pokroviteljstvom generalnog sponzora crveno-belih „Gaspromnjefta“.

- Ideja je fantastična i vrlo mi je drago što sam deo svega ovoga. Moj jedini motiv da ostvarim saradnju s Crvenom zvezdom bio je da što više mladih ljudi dovedemo na stadion - rekla je Ceca i dodala:

- Srećna sam što sam uradila nešto za klub koji volim!

Crvena zvezda će održavati stadion na Vračaru i, sem tih troškova, Obiliću neće plaćati ni dinar više. On ostaje vlasništvo Obilića, a sva nova ulaganja u stadion biće Zvezdina, odnosno njena imovina.

- Dugoročno smo rešili problem smeštaja naših mladih fudbalera i drago mi je što smo se brzo i na obostrano zadovoljstvo dogovorili sa Svetlanom Ražnatović. Uprava s predsednikom Vladanom Lukićem na čelu kao jedan od svojih prioriteta odredila je razvoj naše omladinske škole. Kad smo u maju prošle godine preuzeli klub, zatekli smo finansijski haos i zapuštenu školu - istakao je Andrija Kleut, generalni sekretar, i dodao:

- Prošle sezone smo bili prvaci u četiri od sedam selekcija, a rezultati koje beleže naši dečaci ove godine su još bolji. Ovaj poslovni projekat sa Obilićem realizovaćemo u narednih pet godina. Već sledeće godine planiramo da osnujemo Zvezdinu fudbalsku akademiju.

Generalni sekretar Crvene zvezde osvrnuo se i na važnu ulogu generalnog sponzora kluba „Gaspromnjefta“, koji u mlađe kategorije ulaže 23 odsto od ugovora.

- Naš generalni sponzor, kompanija „Gasprom“ obezbedila je poseban fond za Omladinsku školu, koji je omogućio da od ove godine za razvoj naših mladih fudbalera imamo budžet ravan najjačim evropskim klubovima. Saradnjom sa Obilićem rešili smo i problem infrastrukture - zaključio je Kleut.

izvor: FolkoTeka.com News Press 4 Balkan

Old 21-09-2010, 14:03   #144
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović dobila je australijsku vizu, što su u ponedeljak useljeničke vlasti saopštile advokatima njenog menadžera Rake Marića.

Tako će Ceca, posle tri godine čekanja, ponovo zapevati u Australiji i to prvo 3. decembra u Pertu. Prvi koncert, 3. decembra, popularna pevačica održaće u Pertu (Rekreacioni centar "Herb Grejem"). Zatim će 4. decembra pevati obožavaocima u Sidneju u Državnom sportskom centru u Olimpijskom kompleksu Hombuš, 10. decembra nastupiće u Adelejdu (dvorana još nije određena), a zatim 11. decembra u Melburnu u Sportskom i akvatik centru u Albert parku. Ceca će 12. decembra pevati u Brizbejnu u Čendler teatru.

Zahtev za vizu, podsećanja radi, star je tri godine. Najpre je odbijen, a zatim je Marić putem advokata i svog predstavnika u Sidneju pokrenuo pravni postupak. Tokom procesa, zaključeno je da nema prepreka da Svetlana Ražnatović nastupi pred publikom na petom kontinentu i doseljeničkim vlastima preporučeno je da preispitaju raniju odluku. U ponedeljak je zahtev odobren.

Old 25-09-2010, 15:31   #145
Idealno Loš
Novi

Status: Registrovani

Jednostavno NAJBOLJA!
Idealno Loš is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2010, 14:45   #146
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Bivši učesnik Operacije trijumf i brat Marije Šerifović, Danijel Pavlović dobio je na raspolaganje muzički studio Cece Ražnatović! Kako? Lako – uz pomoć fejsbuka.

- Sa Cecom sam se dopisivao putem fejsbuka i rekao joj da pripremam album, kao i da posebno tipujem na jednu pesmu za koju mislim da će biti hit. Poslao sam joj link da je presluša i ona mi je, na moje iznenađenje, rekla da je pesma odlična, kao i da mi je njen studio na raspolaganju za snimanje albuma – kaže Danijel.

Old 03-10-2010, 23:59   #147
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović održala je u utorak na trgu kralja Petra Prvog Karađorđevića u Bijeljini koncert, a u okviru predizborne kampanje stranke SNSD Milorada Dodika.

U sjajnoj atmosferi okupilo se oko 25.000 ljudi. Orili su se Cecini hitovi, “Kukavica”, “Pile”, “Dokaz”, “Gore od ljubavi”... a sve vreme publika joj je pružala horsku podršku.

Koncert je trajao od 19.30 h do 21 h, iako su fanovi priželjkivali duže druženje sa pevačicom, bili su oduševljeni sa onim što su čuli i videli.

Folk diva nastupila je 1. oktobra i u Banjaluci na Trgu Krajine, u okviru završnog predizbornog skupa stranke Milorada Dodika SNSD.

Old 05-10-2010, 06:52   #148
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Ceca Ražnatović o Zvezdama Granda - emisija 'Narod pita' 04.10.2010. TV pink (VIDEO)

U vecerasnjoj emisiji 'Narod pita' pored redovnih ukljucenja i diskusija na temu takmicenja 'Nove Zvezde Granda', pusten je i prilog intervju sa Svetlanom Cecom Raznatovic. Povod je bio njen nastup u Banjaluci, drugi po redu posle Bijeljine u poslednjih sedam dana, i izmedju ostalog, postavljena su joj pitanja da li bi opet bila u ziriju tokom takmicenja za 'Zvezde Granda', sta ima da poruci mladim pevacima koji se takmice i sta ona uopste misli o ovom takmicenju.

Ceo intervju sa Cecom mozete pogledati ekskluzivno kod nas.

Ceca Raznatovic o Zvezdama Granda (Narod pita)

Pozzz Beba

Last edited by Kneginja; 08-10-2010 at 23:09..
Old 08-10-2010, 23:01   #149
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Svetlana Ceca Ražnatović koja će 26. novembra održati koncert u sali "Boris Trajkovski", u Skoplje će doputovati sa ekipom od 28 ljudi. Ona u Makedoniju stiže dva dana pre nastupa, a specijalno za nju biće rezervisan ceo sprat najelitnijeg hotela u Skoplju.

- Ceca je najveća zvezda u regionu i zato će dobiti tretman dostojan njenog statusa. Njoj je potrebna privatnost, mir i to je jedino na čemu je insistirala. Što se tiče ostalih zahteva, tu je skromna i nije tražila ništa posebno kada su u pitanju hrana i piće. Prema sopstvenoj želji u Skoplje će doputovati dva dana ranije kako bi mogla da razgovara sa novinarima i odmori se pre koncerta - rekla je Renata Petrova, direktor agencije koja organizuje Cecin koncert u Skoplju.

Poslednji put folk zvezda je gostovala u Makedoniji u juna ove godine na zatvaranju "Pivo festa" u Prilepu kada je pevala pred više od 120.000 ljudi iz celog regiona. U Skoplju je do sada imala samo jedan koncert i to na Gradskom stadionu 2005. godine kada je nastupila pred više od 40.000 ljudi, a njen tadašnji rekord još uvek nije oboren.

Old 14-10-2010, 00:21   #150
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Tokom kampanje za jedan od koncerata, koje je pre nekoliko meseci održala u Sloveniji, Ceca Ražnatović pojavila se u ulozi glumice. Ubrzo po objavljivanju klip je skinut sa YouTube, a za one koji ovaj video nisu pogledali, nedavno je ponovo je vraćen.

Kolektivni junak skeča je gubitnički tim koji ima samo dvojicu navijača i čiji članovi se spore kako da nađu pravi način da izađu iz „bule". Ceca se pojavljuje u ulozi nove direktorke koja postrojava fudbalere i objašnjava im da klub neće izaći na „zelenu granu" dok se u njemu ne naprave ozbiljne promene.

- Našem klubu ne ide baš najbolje. Nema gledalaca, golova, znači nema ni para - postavlja Ceca dijagnozu tima, rekavši da sponzori i navijači napuštaju klub i da je krajnje vreme za reorganizaciju.

Ceca pita fudbalere da li su plakali uz „Titanik" ili „E. T. vanzemaljca", da li razmišljaju o braku Breda Pita i Anđeline Džoli, da li im kosa sedi, da li su ikada čuli otkucavanje svog biološkog sata, i objašnjava im da nisu - zato što su muškarci i da im nedostaje ženska strana da bi postali savršeni fudbaleri. Ona im daje zadatak da pronađu „ženu u sebi" i tokom skeča pretvara neuspešni kolektiv u - ženski fudbalski klub!

Zanimljivo je da je skeč napravljen na srpskom jeziku, a da je titlovan na slovenački!

Pogledajte kako se Ceca snašla u ulozi gazdarice fudbalskog kluba i na koji način je odlučila da svojim igračima povrati staru slavu!

Last edited by Kneginja; 14-10-2010 at 03:01..
Reply

Bookmarks

Tags
ceca, raznatovic, svetlana, velickovic

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules