Header

Forum Left Top

imena na estradi slike, informacije, biografije, svako ko je ikad zapevao, zaslužio je svoju temu i prezentaciju...

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-07-2009, 13:53   #21
yowan
Drugar

yowan's Avatar

Status: Izabran ♥
Send a message via MSN to yowan

Jelena Karleuša: U zagrljaju voljenog muža

Jelena Karleuša Tošić nedavno je otputovala kod supruga Duška Tošića u Bremen, pošto je završila posao oko kompilacije svojih najvećih hitova

Budući da je prethodnih meseci bila okupirana završavanjem kompilacije svojih najvećih hitova pod nazivom Diamond Collection, slavna pevačica Jelena Karleuša-Tošić tek pre nekoliko dana uspela je da se pridruži svom suprugu, fudbaleru Dušku Tošiću u Bremenu gde je on igra za FK Verder. Njen voljeni presrećan je zbog toga što je Jelena dovela i ćerkicu Atinu, kojoj se ponosni tata posvećuje čim završi sa treninzima. Inače, Karleuša ima mnogo povoda za radost, pošto je tiraž njenog CD-a prodat za samo nekoliko dana, a sedmog septembra će se po drugi put ostvariti u ulozi majke. Hrabra trudnica je, za razliku od većine žena, u drugom stanju radila sve vreme trudnoće, a po povratku iz Nemačke počinje da radi na singlu kojim će najaviti novi album.

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:40..
yowan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links
Old 11-08-2009, 17:23   #22
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Status: Samo Njegova
Default Jelena Karleusa

Rat na FB izmedju JK i Seke Aleksic

Taman kad smo pomislili da je višegodišnji medijski rat između Jelene Karleuše i Seke Aleksić počeo da jenjava, dve ljute rivalke su nas na delu demantovale. Štaviše, dale su nam do znanja da su njihova koplja oštrija nego ikad!

Inicijator aktuelnog okršaja bila je Aleksićeva, koja je prošle nedelje u emisiji 'Red karpet' pošteno isprozivala svoju plavokosu koleginicu, istini za volju, nijednog trenutka ne pomenuvši njeno ime. Ali, za time nije ni bilo potrebe jer svima je bilo i više nego jasno kome su Sekine podrugljive opaske bile upućene.

- 'Najviše se foliraju oni koji su sve samo ne zvezde, oni koji žive kao podstanari, koji voze iznajmljene automobile, koji imaju falš tašne... Takve pevačice su do te mere iskompleksirane da se slikaju u tuđim kolima i ispred tuđih stanova koje u javnosti predstavljaju kao svoje', podelila je folk zvezda sa gledaocima hrvatske TV Nova, verovatno i ne sluteći da će joj se JK već sutradan na svom 'fejsbuk' profilu revanširati nesvakidašnjim statusom: 'Dragi prijatelji, zbog velikog interesovanja uskoro će početi sa radom moj fan-klub koji će okupljati sve javne ličnosti moje obožavaoce. Pevačice će biti u najvećem broju, a počasna predsednica biće ona koja me najviše kopira, najviše priča o meni, vodi računa o tome šta jedem, gde živim, šta vozim, oblačim...', dok je samo nekoliko sati kasnije osvanulo sledeće: 'I, evo, imamo pobednicu... Zlato odlazi u ruke Seki 'ja zidam kuću, ona živi u saksiji' Aleksić. Čestitam! Dakle, Zuhra Ramizaj je počasna predsednica mog fan-kluba'.

Tek što se par Jecinih sajber-prijatelja zapitalo ko je Zuhra Ramizaj, pevačica im je, valjda jedva dočekavši, pojasnila: 'Pa valjda je to pravo ime naše pobednice. Molim? A brat Nedžad? Odmah da razjasnimo - volimo sve ljude na svetu, bilo koje da su veroispovesti! Uvek sam otvoreno govorila da sam ateista i da ljude ne gledam kroz veru. Najvažnije je kakav je ko čovek i čini li dobro. Ali, isto tako prezirem one koji se stide svoje krvi, svojih roditelja, pa menjaju ime zarad nekog uspeha. To se zove obmanjivanje naroda! Velika prevara!'

A onda se sutradan ponovo oglasila Seka... Ovoga puta, baš kao i 'omiljena' joj koleginica na 'fejsbuku' - 'Dragi moji prijatelji, evo jednog humanog predloga! Hajde da zajedno otvorimo jedan devizni račun na koji će svako od nas, koliko ko može, izvršiti uplatu, a sve u cilju da Krmeljuši zvanoj 'nema se, ne može se' kupimo stan, da ima jadna gde da spava, a ne da se slika ispred tuđih vila, hvaleći se kako su njene. Evo, ja ću prva uplatiti hiljadu evra, a vi, kao što rekoh, koliko ko može', predložila je Aleksićeva. I ne samo to...

Nekoliko sati kasnije na njenom statusu zaista je osvanuo broj žiro računa. Sve to je, pogađate, bilo dovoljno da se 'slatka mala' dodatno isprovocira i iskopa još jedan dokaz kojim će Seku opteretiti da je kopira. Ovoga puta nije reč ni o torbi ni o haljini, već, verovali ili ne - dečku! Da, dobro ste pročitali - dečku! 'Kada su mi namestili aferu 'telohranitelj', nisam ni sanjala da će neke opsednute osobe kopirati čak i to, u želji da budu ja'.

izvor: BiznisKlub.com

Ovde mozete naci sve o seriji Los Serrano

Kneginja is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009, 15:15   #23
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Jelena Karleusa

Jelena Karleuša dobila ponudu da pozira za nemački 'Maxim'

Pevačica Jelena Karleuša-Tošić dobila je ponudu da se slika za nemačko izdanje popularnog magazina "Maxim", kako saznajemo. Jelena bi trebalo da se fotografiše neposredno posle porođaja, a trenutno se pregovara o visini honorara, koji će iznositi najmanje 30.000 evra.

Pevačica se pre nekoliko dana vratila iz Bremena i za večeras priprema veliku rođendansku žurku za porodicu i prijatelje. Slavlje koje organizuje biće glamurozno, a sama Jelena želela je da sve bude u belom, od ambijenta do toaleta svih gostiju.

izvor: Vesti - Sport - Muzika - LifeStyle - Automobili - BiznisKlub.com

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:40..
Old 21-08-2009, 00:05   #24
yowan
Drugar

yowan's Avatar

Jelena Karleuša proslavila 31 rođendan

Kontroverzna muzička diva Jelena Karleuša proslavila je trideset i prvi rođendan u Bremenu sa suprugom Duškom i ćerkicom Atinom

Pošto je u poodmakloj trudnoći, atraktivna zvezda nije mogla da organizuje raskošnu proslavu u svom stilu, već je rođendan proslavila u Bremenu, u društvu svojih najmilijih, supruga Duška i ćerkice Atine. Markantni fudbaler potrudio se da prvi čestita rođendan svojoj voljenoj supruzi, a zgodna pevačica najviše se obradovala poljupcima svoje ćerkice Atine, kojoj će u septembru podariti brata ili sestru.

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:41..
Old 24-08-2009, 00:46   #25
yowan
Drugar

yowan's Avatar

Default Jelena Karleusa sa plaze na Madonin koncert

Jelena Karleuša sa plaže na Madonin koncert

Autor: "Press"
Foto: "Press"

Pevačica Jelena Karleuša iskoristila je poslednje nedelje pred porođaj kako bi sa ćerkom Atinom i suprugom Duškom nekoliko dana odmarala u Monaku. Dve nedelje pred najavljeni termin, 7. septembar, pevačica i poznati fudbaler otputovali su na mondensku destinaciju na Azurnoj obali. „Iako je u poodmakloj trudnoći, JK je odlučila da se nekoliko dana odmori u Monaku“, navodi izvor blizak pevačici za „Press“ i dodaje. “Jelena je veoma aktivna trudnica i svaki trenutak je koristila da se na plaži zabavlja sa ćerkom, ali je i prema preporuci lekara izbegavala da se kupa i dugo izlaže suncu. Za razliku od Duška, koji je odmah morao da se vrati obavezama u Verderu iz Bremena, Jelena sa odmora dolazi u Beograd“, otkriva izvor "Pressa". Svojim fanovima JK je na „Fejsbuku" najavila: „Pozdrav s plaže, a u ponedeljak se vidimo na koncertu Madone, moje večne inspiracije!" Jelena Karleuša odlučila je da se porodi 7. septembra, carskim rezom, na dan kada je pre godinu dana rodila ćerku Atinu. Karleuša će, prema pisanju medija, dobiti još jednu ćerku.

Old 31-08-2009, 16:41   #26
yowan
Drugar

yowan's Avatar

Jelena Karleuša prošetala "luj viton" cipele od 2.000 eura

Jelena Karleuša ne prestaje da šokira domaću javnost svojim životom na visokoj nozi. Da suprugu fudbalera Duška Tošića SEKA nimalo ne dotiče, vidi se i po najnovijem primeru, kad je za par cipela "luj viton" ko od šale iskeširala 2.000 evra. Reč je o limitiranoj kolekciji svetski poznatog brenda za zimu 2009, pa tako ove fensi gilje pored Jece šetaju Bijonse i Viktorija Bekam: “Jelena je odlučila da kupi ovaj par cipela čim ga je ugledala u najnovijem katalogu, koji joj stiže na kućnu adresu kao VIP klijentu. Uzela je još nekoliko stvari iz nove kolekcije Luja Vitona, ali su joj crne cipele sa štiklom od 11 centimetara i minđušama od bisera na njenom vrhu definitivno postale omiljene”, otkrio je za "Kurir" izvor blizak pevačici.

Old 14-09-2009, 00:46   #27
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Jelena Karleusa

Jelena Karleuša - 'Modni almanah JK' - USKORO !

Jelena Karleuša kako važi za jednu od najstilizovanijih, ako ne i najstilizovaniju javnu ličnost u zemlji i regionu, kreativna pevačica došla je na ideju da svima onima kojima je pre svega modni, ali i neki drugi uzor (hteli oni to da priznaju ili ne), podari svojevrsni priručnik. Nesvakidašnje delo radnog naslova 'Modni almanah Jelene Karleuše' namenjeno je osobama koje kubure sa pronalaženjem sopstvenog, odnosno idealnog stila. Iako će pribeći duhovitom načinu pisanja, JK će polaznicima male škole stila i ukusa dati vrlo značajne savete i smernice, a 'Za male i debele', 'Za mršave i grbave', 'Za ravne kao daska', 'Za 'Pamele'', 'Za trudnice' samo su neka od poglavlja pevačicinog književnog prvenca.

Takođe, kako saznajemo, 'Modni almanah' će imati stotinak strana, a za dizajn korica, kao i za ilustracije kojima će biti oplemenjen, pobrinuće se niko drugi do sama gospođa Tošić. Ekskluzivno donosimo nekoliko redova Jecinog čeda u kojem ekscentrična zvezda na samom početku jasno stavlja do znanja da je primat stila i ukusa - higijena:

- 'Perite se, za ime boga! Pre bih se ubila nego da smrdim na znoj! Dalje, okupani i namirisani nipošto ne oblačite stvari koje ste već nosili i koje su povukle raznorazne mirise. Čisto na čisto! Parfem ne može da neutrališe smrad - pojačava ga! Dlake na rukama, nogama i ispod pazuha? Samo ako nosite skafander! Ma, ni tad! Nikada! Brkate žene, ako čitate ovo, ne znam šta da vam kažem... Vukodlaci ne moraju da uče o modi i stilu.'

Pošto je u svom prepoznatljivom stilu iskritikovala one koji o ličnoj higijeni ne vode dovoljno računa, Jelena Karleuša se osvrće na ono najvažnije - kako sakriti mane na telu:

- 'Imate male, prevelike ili opuštene grudi? Celulit? Zadnjica vam je ogromna ili pljosnata? Ramena su vam uska? Sa stomaka kipi salo? Grbavi ste, ćopavi ili bez oka? Okej... Za sve postoji lek! Pošto ste se nagojili kao prase, zaboravite na šareniš. Jedno veliko NE uzanoj garderobi, svetlim bojama i kratkim suknjama. Šta ću vam ja što ne možete da se kontrolišete kad jedete... Sad se mučite! Modno pravilo broj jedan je vitka linija. Žao mi je. Ali, ako ste debeli, to ne znači da treba da idete zarozani, da ne izlazite iz trenerki i patika ili da se oblačite kao Luis! ...'

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:42..
Old 15-09-2009, 14:36   #28
Kneginja
Domaćin

Kneginja's Avatar

Default Jelena Karleusa

Jelena Karleuša u invalidskim kolicima

Prizor kakav se retko viđa - pogleda skrivenog iza velikih crnih naočara, sa tek rođenom bebom u naručju, Jelena Karleuša u invalidskim kolicima napušta porodilište 'Narodni front'. Za divno čudo, i više je nego smirena. Za divno čudo, jer oko nje je tog septembarskog jutra vladao pravi haos - lekari, porodica, radoznali prolaznici, paparaci...

I dok medisinska sestra gura kolica u kojima slavna pevačica sedi gotovo nepomično, njena majka i menadžer i rukama i nogama pokušavaju da onemoguće „krvoločnim“ fotografima da se dočepaju toliko željene fotografije malene Nike. Ruku na srce, čak i da su doprli do Jelene, tako nešto im ne bi pošlo za rukom, budući da je najmlađi član porodice Tošić bio potpuno zakamufliran. Nažalost.

I dok je centar prestonice zbog Karleušinog izlaska iz porodilišta na momenat podsetio na opsadno stanje od pre neku godinu, ekscentrična plavuša je još jednom iznenadila sve... Pod parolom 'šta god da se dešava - slučaju se ništa ne prepušta', JK je, iako vidno nemoćna, bolnicu napustila ful skockana sa sve visokim 'guči' potpeticama na nogama...

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:42..
Old 20-09-2009, 23:22   #29
yowan
Drugar

yowan's Avatar

Jelena Karleuša: Moja mala boginja pobede

foto: Miša Obradović
autor: Ivana Nikolić

Prvi put nakon rođenja ćerkice Nike, muzička zvezda Jelena Karleuša samo za Story otkriva kako je protekao porođaj kojem je prisustvovao i njen suprug fudbaler Duško Tošić i koliko se Atina obradovala sestrici

Po pažljivo osmišljenom planu muzička zvezda Jelena Karleuša prošlog ponedeljka, odmah nakon prve rođendanske žurke svoje starije ćerkice Atine, otišla je sa suprugom, fudbalerom Duškom Tošićem, u porodilište Narodni front gde je carskim rezom na svet donela svoju drugu ćerkicu Niku. Atraktivnu pevačicu i ovog puta porodio je upravnik čuvene bolničke ustanove dr Dušan Stanojević koji je pažljivo vodio i njenu prvu trudnoću, a bebica koja je pri rođenju imala 3. 450 grama dobila je najveću ocenu lekara 10/10.

Iako su mesecima unazad razmišljali o imenima za svoju drugu devojčicu, slavni supružnici tek su na dan rođenja ćerkice odlučili da joj daju ime Nika po grčkoj boginji pobede i trijumfa.
- Za mene i mog supruga imena i njihova simbolika, kao i originalnost mnogo znače i zbog toga smo ćerkici dali ime Nika, po grčkoj boginji pobede koja je u grčkoj mitologiji bila povezana sa Atinom, boginjom mudrosti - ekskluzivno za Story samo nekoliko dana nakon porođaja priča slavna pevačica i nastavlja:

- Porođaj carskim rezom koji je i ovog puta izveo doktor Dušan, protekao je savršeno, a epiduralnu injekciju mi je dao čuveni anesteziolog Miša Pastar. Sav bol koji sam osećala i svi životni problemi nisu ništa u poređenju sa srećom koju smo moj suprug i ja doživeli kada je na svet došla naša druga ćerka. Nažalost, zbog lošeg zdravstvenog stanja i pre i posle porođaja, morala sam da primim transfuziju, ali postoperativni tok sada prolazi odlično. Međutim, trpim veliki pritisak medija koji mi ne dozvoljavaju miran oporavak, ali se nekako borim i sa tim - kaže JK koja je samo nekoliko dana po rođenju Nike, bez trunke šminke i u bolničkoj spavaćici izgledala jednako lepo kao i u svojim najsjajnijim izdanjima.

Tokom porođaja uz Jelenu je bio njen suprug, čuveni fudbaler nemačkog Verdera koji je prvi imao priliku da vidi njihovu drugu mezimicu. On je iste večeri organizovao proslavu za najbliže prijatelje na jednom prestoničkom splavu, a kasnije se pocepan vratio u bolnicu kako bi se još jednom uverio da se njegove dve princeze dobro osećaju. Ponosni tata je zbog poslovnih obaveza ubrzo morao da se vrati u Nemačku, a njegove tri gracije će ga, čim se Jelena malo oporavi i Nika ojača, uskoro tamo posetiti.

- Jedva čekam da opet stanem na noge i sa našim princezama odem kod supruga koji nas sa nestrpljenjem čeka - iskrena je srpska ikona stila koja otkriva da je njena mlađa ćerkica mini Jelena, za razliku od Atine koja je likom preslikani tata:

- Nika liči na mene i zbog toga sam veoma ponosna - istakla je za Story popularna pevačica i otkrila da je Atina oduševljena svojom živom lutkicom, sestricom koju je dobila kao najlepši rođendanski dar.
Lepa mama prošlog petka je izašla iz porodilišta i trenutno se oporavlja u toplom porodičnom domu gde joj u brizi o dva mala anđela nesebičnu pomoć pruža njena majka i presrećna baka Divna. Međutim, energična muzička zvezda neće dugo odmarati budući da je očekuje puno poslovnih izazova: priprema modnog priručnika koji planira da objavi do kraja godine, kao i jubilarnog desetog albuma koji bi trebalo da izda na proleće 2009, ali i organizacija spektakularnog koncerta u Beogradskoj areni zakazanog za maj kojim će proslaviti 15 godina blistave karijere.

izvor: Story
Old 25-10-2009, 02:27   #30
Selektor
Domaćin

Selektor's Avatar

Status: Administrator
Default Jelena Karleusa: JK ponovo u ludom nocnom provodu

Jelena Karleusa: JK ponovo u ludom nocnom provodu JK ponovo u ludom noćnom provodu

Nakon što je dva sata đuskala u novootvorenom klubu Noir, na Trgu Republike, Jelena Karleuša napravila je pravu pometnju, svojim pojavljivanjem u Kolarčevoj ulici...

Prvi put nakon Story Celebrities Only partija muzička zvezda Jelena Karleuša pojavila se u javnosti i to na otvaranju lukszuznog prestoničkog lounge bara Noir, na Trgu republike. Vitka, kao da se nije porodila pre nešto više od mesec dana, plavokosa pevačica zanosno je đuskala u pratnji momaka iz muzičkog ateljea Trag i svog PR-a Zorana Birtaševića. Uvek originalna JK ponovo je pokazala bujni dekolte, nosila je kratku suknjicu, i crne, za bliceve prisutnih fotoreportera, neprobojne čarape u kojima su njen duge mnoge došle do izražaja. Nakon skoro dvočasovnog provoda, pevačica je u pratnji nekoliko telohranitelja i šefa svog obezbeđenja napustila klub, a tom prilikom prava pometnja nastala je u Kolarčevoj ulici, gde ju je čekao parkirani beli BMW, koji je pre nekoliko meseci dobila od svog supruga, fudbalera Duška Tošića. Naime, u trenutku, kada je u noći između petka i subote, izašla iz Noira, na obližnoj autobuskoj stanici bilo je parkirano nekoliko noćnih linija GSP-a, iz kojih su putnici masovno počeli da izlaze kako bi izbliza videli ponosnu majku Atine i Nike. Strpljivi vozači sačekali su da se znatiželjni putnici vrate u parkirane autobuse, a gospođa Karleuša-Tošić odjurila je u tamnu beogradsku noć, tokom koje je još jednom pokazala kako izgleda dobar provod, na njen način.

Nove slike Jelene Karleuse 2009

Last edited by Kneginja; 05-10-2010 at 18:43..
Selektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
jelena, karleusa

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules