Header

Forum Left Top

imena na estradi slike, informacije, biografije, svako ko je ikad zapevao, zaslužio je svoju temu i prezentaciju...

odgovora

LinkBack (10) Alatke za temu Modus prikazivanja
Staro 21-08-2009, 19:30   10 links from elsewhere to this Post. Click to view. #1 (permalink)
Drugar

yowan Avatar

Status: Izabran ♥
S nama od: Apr 2008
Pošalji poruku MSN-om to yowan
Standardno Sladjana Sladja Delibasic

Sladjana Sladja Delibasic - Biografija

Rođena je 7. novembra 1968. u Kosovskoj Mitrovici. Godine 1986, udala se za Đoleta Đoganija, sa kojim ubrzo otvara plesnu školu i Slađa tada postaje najpoznatija plesačica. Godine 1992. snimaju svoj prvi album "Idemo na Mars" i postaju veoma poznata dens grupa. Posle petnaest godina braka, 2001. godine se razvode, ali je Đole ubrzo pronašao novu pevačicu za svoju grupu.

• Diskografija

Šesto čulo - 2001
  1. Žene
  2. Neću da slušam laži
  3. Daj
  4. Moćnica
  5. Mogu mi reći
  6. Šesto čulo
  7. DJ
  8. Opasan
  9. Neću uspeti
  10. Još te volim
  11. Ti si pravi

Zauvek - Kraljica ritma - 2002
  1. Svake noći
  2. Pusti me
  3. Izađi
  4. Na određeno
  5. Zauvek
  6. Šarmantan
  7. Kraljica ritma
  8. Get on up
  9. Srculence
  10. Litica
  11. Šta je to
  12. Ne nije meni
  13. O, mama
  14. Svake noći (Remix)
  15. Ti si preko
Dupla doza - 2004
  1. Dupla doza
  2. U tvojoj sobi
  3. Pinokio
  4. Laži me
  5. Prorok
  6. Hajde reci medu
  7. Kazna
  8. Hajde dođi
  9. Nepodnošljiva
  10. Po nervima
Bas to... - 2007
  1. Don Perignon
  2. Sedmi sprat
  3. Ne reci
  4. Veza bez obaveza
  5. Ljubim ti rame
  6. Hipnoza
  7. Made in Serbia
  8. Slaki
  9. Crne oči
  10. Kasno je
Singlovi

1. Bilderu - 2009
2. Dlanovi - 2009
3. 5 minuta (Feat Elvir Mekic) - 2008

Zadnja promena od Kneginja : 23-09-2010 u 02:27.
yowan je offline  
Odgovori sa citiranjem
Sponsored Links
Staro 31-08-2009, 16:44   #2 (permalink)
Drugar

yowan Avatar

Status: Izabran ♥
S nama od: Apr 2008
Pošalji poruku MSN-om to yowan
Standardno

Slađu Delibašić očekuju nastupi u Makedoniji

Nakon dvonedeljnog odmora u Egiptu pevačica Slađana Delibašić otputovala je u Makedoniju, gde je očekuju nastupi u Skoplju i na Ohridu. “U Makedoniji sam uvek odlično prolazila, jer je tamošnja publika prema meni fenomenalna. Zbog toga se jako radujem nastupima u Skoplju i na Ohridu, jer sam ubeđenja da će provod biti odličan. Nakon ovih koncerata vraćam se kući i ulazim u studio, pošto za jesen planiram da objavim maksi singl”, kazala je zgodna denserka u izjavi za "Kurir".

Zadnja promena od Kneginja : 21-10-2010 u 14:36.
yowan je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 06-09-2010, 00:17   #3 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Status: Samo Njegova
S nama od: Mar 2005
Godine: 32

Slađa Delibašić vredno radi na predstavljanju petog samostalnog albuma simboličnog naziva „Pet"...

Atraktivna pevačica u intervjuu kaže da se kaje što nije prihvatila da se takmiči u „VIP Survajveru", tvrdi da je sa bivšim suprugom Đoletom Đoganijem u odličnim odnosima i da priželjkuje vezu bez obaveza.

- Shvatila sam da je najbolje da imam vezu, ali bez obaveza (smeh)! Kad mogu - vidimo se, putujemo i uživamo. Kad je reč o seksu, volim da muškarac više bude aktivan, mada sve zavisi od situacije. Neki put volim i ja da dominiram, ali za to mora da se poklopi mesto, vreme, raspoloženje...

Većina žena mašta da u godinama u kojima si ti izgleda poželjno. Koja je tajna dobre linije?
- Ne pušim, ustajem rano, zdravo se hranim i družim sa mladim ljudima. Kažu da što sam starija izgledam bolje.

Zašto si odbila da se takmičiš u „Survajveru"?
- „Survajver" je jedini rijaliti u kome bih se pojavila. Međutim, u poslednjih mesec dana imala sam dosta zakazanih nastupa. Budući da sam nastupala sa Đoganijem, složili smo se da je ipak bolje da učešće odložim za sledeću godinu. Žao mi je što nisam otišla.

Da li ti je neobično što si u kontaktu sa bivšim suprugom Đoletom i njegovom sadašnjom ženom Vesnom?
- Nije, naprotiv. Od našeg razvoda je prošlo 10 godina i nema potrebe stvarati probleme i tenziju tamo gde ih nema. Sva sreća što smo oboje srećni u privatnom i poslovnom životu. Zašto bismo pravili frku ni oko čega?!

Nakon braka sa Đoletom ušla si u dugu vezu koja nije imala srećan kraj.
- Trenutno nisam zaljubljena i ne razmišljam o tome. Ako mi se desi ljubav, neću bežati od nje. Ljubav je jedini pokretač u mom životu. Ali, u ovom trenutku prija mi sloboda. Tek sad sam osetila da živim punim plućima, to mi je bilo neophodno. Pogrešila sam što sam nakon braka ušla u dugu vezu, maltene bila sam u drugom braku.

Zbog čega nisi snimila najavljivani duet sa bivšom jetrvom Anabelom? Da li ćeš prisustvovati njenom venčanju sa manekenom Mladenom?
- U jednoj emisiji su predložili da Anabela i ja snimimo duet, to nije bila moja ideja. Nažalost, nije došlo do realizacije i nema potrebe za ljutnjom, mi i ovako dobro funkcionišemo. Ukoliko bi me pozvala, naravno da bih otišla na njihovo venčanje!

Majka si dve devojčice koje su u pubertetu. Kako se nosiš sa njihovim problemima i čega se najviše plašiš?
- Starija već sama odlučuje o svom životu, zaposlena je i sa njom nemam problem. Sa mlađom je druga priča, ona ima 17 godina i malo sam stroža prema njoj. Morala sam da upoznam njihove momke i da znam sa kim se kreću. Zabranila sam im da se druže sa nekim drugaricama za koje sam smatrala da loše utiču na njih i - nisam pogrešila.

izvor: www.FolkoTeka.org

Ovde mozete naci sve o seriji Los Serrano

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 08-09-2010, 11:51   #4 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Iako je donedavno na sva zvona pričala kako će povećati svoje grudi, pevačica Slađa Delibašić odustala je od svoje namere, ali će zato umesto nje, „pod nož“ ići njena starija ćerka Silvija.

- Đoletova i moja starija ćerka ima 21 godinu i pati za većim grudima. Majka priroda je baš nije obdarila u predelu grudnog koša, ali sam zato ja podržala njenu želju da ugradi silikone. Ali, ništa sifoni i baloni, već lepa četvorkica bi joj legla kao bombona - rekla je Slađa za domaci tabloid, dok se otac Đole šokirao takvom informacijom.

- Kakvi silikoni?! Ukoliko se Silvija odluči na takav korak, ja je neću u tome podržati! Mlada je, lepa, zgodna i mislim da joj to ne treba - prokomentarisao je Đogani.

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 23-09-2010, 02:24   #5 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Pevačica Slađana Delibašić uskoro će postati takmičarka novog rijaliti šoua koji početkom oktobra startuje na televiziji Happy.

Jedna od najzgodnijih dama na javnoj sceni nedavno je učestvovala na snimanju novog spota Đoleta i Vesne Đogani za pesmu Gljiva ludara. Slađa je imala zadatak da pokvari venčanje popularnog para, koje je dočarano za potrebe snimanja u jednom studiju.

- Uskoro ću postati takmičarka jednog interesantnog rijaliti programa, koji će se od početka oktobra emitovati na Happy televiziji. Mogu da otkrijem da je program koncipiran tako da se razlikuje od Farme i Velikog brata. Ukućani će biti u prilici da tri meseca žive u luksuzno opremljenom prostoru koji podseća na najpoznatije svetske hotele. Interesantno je da svaki takmičar ulazi u kuću sa nekom dragom i bliskom osobom, kao što je na primer ćerka ili bivši momak - otkrila je Slađana Delibašić.

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 21-10-2010, 14:32   #6 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Denserka priželjkuje da joj partner u rijalitiju „Parovi“ bude bivši muž, ali on neće ni da čuje za to!

I posle svega - ona bi njega!
Slađa Delibašić biće jedna od učesnica u rijalitiju „Parovi“, koji startuje početkom novembra na TV Hepi, ali još ne zna ko će joj biti partner. Kako saznajemo, u igri su njen donedavni dečko Igor i, navodno, aktuelni Vanja iz Ciriha, ali atraktivna denserka bi u rijalitiju najradije bila s bivšim mužem Đoletom Đoganijem!

- Najviše bih volela da sa mnom uđe Đole, jer sam s njim u odličnim odnosima. Vanja nikada nije bio moj dečko, već prijatelj i poslovni partner, a bila bih neprijatno iznenađena ako bi u rijaliti ušao Igor - rekla je iskreno Slađa.

Međutim, želja joj se neće ispuniti.

- Zar Slađin partner neće biti Igor?! Zašto bih ulazio s njom u rijaliti, kada imam svoju Vesnu i sina s njom?! Smatram da rijaliti može nekome samo da razori brak i odnose koje ima u privatnom životu, a meni to svakako ne treba - objasnio je Đole.

I Bora Čorba hoće u rijaliti

Jedan od učesnika rijalitija mogao bi da bude i Bora Čorba, sa suprugom Aleksandrom. Kako saznajemo iz izvora bliskog produkciji, on se složio, ostalo je još samo da ona aminuje!

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 23-01-2011, 16:13   #7 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Pevačica Slađana Delibašić nije znala da će njen bivši suprug dobiti i četvrto dete, sve dok joj u posetu nisu došle ćerke, koje su joj otkrile da je Vesna Đogani trudna, posle čega se denserka povukla u sebe.

Naime, ona je ćerkama prepričala kako je sanjala da je supruga njenog bivšeg muža u drugom stanju, na šta su joj deca klimnula glavom i potvrdila da je san istinit. U početku je delovala iznenađeno i prokomentarisala da joj je drago, a kasnije skapirala o čemu se radi.

- Baš lepo. Tako treba. A, baš sam to sanjala. Super! - prokomentarisala je bivša žena Đoleta Đoganija.

Prvo se smejala i pokazala da joj je drago zbog lepih vesti, ali njene ćerke su, kasnije prokomentarisale da će to nju verovatno rastužiti.

- Nije ona zavidna, ona želi tati sve najbolje, ali je logično da joj nije baš svejedno - rekle su Slađine i Đoletove ćerke.

Delibašićeva je nakon saznanja da u porodicu Đogani stiže još jedan član izašla sa Silvijom i Manuelom u dvorište, gde su malo ćaskale, a zatim, kada ih je ispratila iz vile, totalno se povukla, ni sa kim nije pričala i bila je veoma zamišljena.

Denserka je od samog ulaska u rijaliti non-stop pričala o Đoletu, koji joj je kako ona kaže velika podrška u životu.

- Kad mi nešto treba, uvek zovem Đoleta. Jednom sam molila Igora da mi promeni gume, ali on to nije učinio. Kad mi se nešto pokvarilo na putu, zvala sam koga drugog do Đoleta - pričala je Delibašićeva.

Međutim, kada su joj jednog trenutka prišli ukućani i pitali je šta se dešava, kratko je prokomentarisala da joj nije ništa i da joj se spava, a onda je besno ustala i rekla da nije srećna što je tu Igor.

- Bolje bi bilo da je Nikola Sandulović ovde, a ne Igor.

Inače, pevačica je sa Nikolom bila u ozbiljnoj vezi posle razvoda, a kasnije je usledilo prepucavanje po novinama, kada je Nikola tražio da mu Slađa vrati poklonjeni „jaguar“, a ona za to nije htela ni da čuje.

Đole Đogani: Logično je da joj nije svejedno!

Đole Đogani, bivši muž Slađe Delibašić, nije želeo preterano da komentariše njenu depresiju zbog Vesnine trudnoće, ali je potvrdio da ne može da joj bude svejedno.

- Kada sam komentarisao bivšu snajku, bivšu ženu, kolege, koleginice, svi su me pogrešno protumačili. Ja znam da je njoj drago zbog mene, ali i logično je da joj nije baš svejedno, nikom ne bi bilo posle toliko godina provedenih zajedno. Ona je vremenom shvatila da sam ja dobar čovek i možda joj je i zbog toga žao. Slađa je divna žena i želim joj da se iščupa iz svega ovoga - završio je denser.

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 02-05-2011, 04:31   #8 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Umesto da nakon puna četiri meseca provedena u rijalitiju "Parovi" uživa u društvu kćerki i dečka Igora Matića, koji je sa njom boravio u vili, Slađana Delibašić oseća se gore nego ikada!

Naime, kako saznajemo, denserka nikako ne može da preboli to što su pobedu i ček na 250.000 evra odneli Zorica Dukić i Miloš Vuković.

- Zbog manje od dva procenta glasova izgubila je toliku sumu novca. Teško joj je i zbog činjenice da je toliko vremena provela bez porodice, u 'zatvoreništvu', da je za sve dobila jedno veliko ništa. Neraspoložena je, odbija hranu, izbegava prijatelje i razgovore o bilo čemu. I ranije je s vremena na vreme uzimala tablete za smirenje, ali sada ih pije u enormnim količinama. Sve ovo moglo bi znatno da se odrazi na njeno zdravlje ukoliko smesta ne promeni način života - otkriva Slađina prijateljica.

Da podsetimo, "Parovi" su zavšeni u subotu uveče, a pobedu su odneli Zorica Dukić i Miloš Vuković koji su osvojili 50,75%, dok su Slađa i Igor takmičenje završili sa 49,25% glasova.

Bilo kako bilo, „Parovi" su konačno završeni, a Slađi ostaje samo da se pomiri sa činjenicom da je drugoplasirana. A mogla bi i da se uteši honorarom koji će dobiti za učešće u rijalitiju. Jer, kao što je Igor svojevremeno rekao, on iznosi daleko više nego što njegova draga zarađuje na nastupima!

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 06-08-2011, 21:15   #9 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Pevačica Slađana Delibašić priznaje da je njena veza s Igorom Matićem zapala u ozbiljnu krizu nakon izlaska iz rijalitija. Iako nije emotivno zadovoljna, Slađa će ostati s njim, sve dok se on ne zaljubi u drugu i odluči da je ostavi. Zašto ga trpi kad ga više ne voli?

Da li je Igor ispunio svoja obećanja i postao bolji?

- Ne baš. "Parovi" su nas mnogo udaljili. Pre rijalitija smo savršeno funkcionisali, danju imali obaveze, a uveče uživali.

I u šouu ste uživali na početku...
- Jesmo, ali non-stop smo bili zajedno. Počeo je da me nervira. Iritira me kako se smeje, njegove fore... Generalno me nervira njegovo ponašanje.

Ali vas dvoje živite zajedno, kako ti sve to nije ranije smetalo?
- Igor živi u mojoj kući već pet godina. U vili je bio drugačiji, tokom rijalitija naš odnos je postao hladniji.

Postoji li šansa da se vaš odnos popravi?
- Ne znam. Sad mi ostaje da čekam da nađe neku drugu i otkači se od mene.

A šta ako ti pronađeš drugog i ostaviš Igora?
- To bi bilo super.

Postoji li neki udvarač koji pretenduje da zauzme Igorovo mesto?
- Zasad ne. Nemam gde da sretnem dobrog frajera. U grad ne izlazim, na nastupe mi dolaze samo klinci...

Znači, kažeš da takva riba nema udvarača?!
- Daleko od toga. Imam ih mnogo i svi oni pokušavaju da mi se približe. Međutim, niko od njih mi nije tako legao da bih izbrisala sve što je iza mene i počela novi život.

Zasad ste tako Igor i ti u vezi, iako nisi zadovoljna?!
- Tako je kako je. Ako nam je suđeno da budemo zajedno ceo život - bićemo, ako nije, neko će se pojaviti meni ili njemu.

Nije baš normalno ostati u vezi ako nisi srećan...
- Ja sam žena koja čeka da joj se nešto dogodi. Sačekam, pa idem dalje. I brak sa Đoletom se završio tek kad sam upoznala Igora.

Da li se ti i Igor svađate?
- Nijedna veza nije idealna, posvađamo se, ali ništa ozbiljno.

Ti si mu oprostila nekoliko prevara?
- Jesam. Bude mi to smešno, jer ga odmah provalim.

Varaš li ti njega?
- Kad ja budem prevarila, to će biti bum - pravo u glavu.

Kako bi reagovao na tvoju prevaru?
- Nikada mi neće dozvoliti da ga ostavim. Jedina varijanta da nas dvoje raskinemo je da se on zaljubi i da ode.

Da li ga ti finansiraš?
- Finansije su zajedničke. Ulažemo zajedno u poslove. On nije Rokfeler, a nije ni golja.

Ali tvoja reč je poslednja?
- U mojoj kući ja vodim glavnu reč. Žao mi je da mu po peti put kažem "pakuj kofere i idi". Glupo je.

Po svemu sudeći, dugo najavljivane svadbe neće ni biti?
- Neću se više udavati. U jednom momentu sam želela i dete, ali kad sam bolje razmislila, zapitala sam se zašto da upropastim svoje divno telo. Ne treba mi to.

Očekivali smo bar veridbu u rijalitiju? Šta misliš zašto te Igor nije zaprosio?
- Ne znam. Verovatno nema muda. Možda se boji bivše žene, pa zato neće da me zaprosi.

Da li si ljubomorna na njegovu bivšu?
- Ne, ona me ne zanima.

A Igor na tvog bivšeg muža Đoleta?
- Đole je divan prema njemu, kamo sreće da je njegova žena takva prema meni.

Ranije si pričala da Đoletova supruga Vesna ima jedan cilj - da postane ti. Da li misliš da je njena misija završena?
- Ni ja ne mogu da budem Madona, a volela bih.

A da li je tačno da si likovala kad je Vesna izgubila bebu?
- Nije, to su gluposti. Naprotiv, bila sam srećna kad sam čula da je u drugom stanju. Svojevremeno sam i ja imala spontani, a Vesna je mlada, biće još dece.

Da li planiraš neku estetsku intervenciju u skorije vreme?
- Ne. Volela bih da imam veće grudi, neku jaku četvorku, ali sigurno bi mi grudi smetale za vreme treninga, plesa, nastupa. Ko me voli, voleće me i ovakvu. Super izgledam kad se skinem!

Šta misliš o emotivnom životu bivše jetrve Anabele Bukve?
- Ma, boli je uvo. Uživa devojka, lepa i zgodna. Ona je ista kao ja nakon razvoda. Ne krije se, promoviše javno svoje veze. Skroz je ok.

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
Staro 19-08-2011, 08:12   #10 (permalink)
Domaćin

Kneginja Avatar

Denserka Slađa Delibašić, koja iz braka sa Đoletom Đoganijem ima ćerke Silviju (22) i Marinelu (17), tvrdi da svoje mezimice podržava u svemu...

Slađa otkriva da će mlađoj ćerki za 18. rođendan pokloniti uvećanje grudi silikonima ukoliko slavljenica to bude tražila od nje.

- Marinela će 3. novembra proslaviti punoletstvo i već planiramo zabavu. Neću imati ništa protiv ako poželi da ugradi silikone, ali mislim da joj to nije potrebno jer je lepo građena. Kao majka u svemu ću podržati i nju i Silviju, samo da žive normalno i bez poroka. Suština života nije u tome da li će operisti nos ili „staviti" grudi - kaže Slađa, i dodaje da ponekad ipak povisi ton:

- Postoje nesuglasice među nama, kao i u svakoj porodici, a na kraju moja strogoća pobedi. Prošla sam mnogo toga u životu i zato im stalno pričam da biraju prijatelje, jer znam koliko pohlepe ima među ljudima. To je jedina sfera njihovog života u koju se mešam.

Iako priznaje da je zaljubljena, ne želi da potvrdi estradna šuškanja da se pomirila sa dečkom Igorom, s kojim je učestvovala u rijalitiju „Parovi".

- Mogu samo da kažem da sam srećna i zaljubljena, ali neću otkrivati da li je reč o nekom novom ili starom dečku. Sa voljenom osobom ću krajem septembra na letovanje u Egipat, čemu se baš radujem - misteriozna je denserka.

Slađa ne krije da je njena branša i dalje pogođena finansijskom krizom.

- Mali je broj onih koji rade preko sedmice. To su uglavnom oni koji nastupaju u Beogradu, a svi ostali izmišljaju da imaju posla preko glave. Ja uglavnom vikende radim u Crnoj Gori i Makedoniji, a ostalim danima se odmaram i uživam sa prijateljima - objašnjava pevačica, koja je nedavno objavila nov singl, duet sa Elvirom Mekićem „Još uvek smo na ti", dok novi album najavljuje za kraj godine.

Kneginja je offline  
Odgovori sa citiranjem
odgovora

Bookmarks

Tags
delibasic, sladja, sladjana

LinkBacks (?)
LinkBack to this Thread: http://www.f-ton.org/forum/imena-na-estradi/6908-sladjana-sladja-delibasic.html
Napisao-la Za Type Datum
Sladjana Sladja Delibasic (ex-Djogani) - biografija | Digg Topnews ovu temu Refback 04-02-2012 03:24
Digg - Sladjana Sladja Delibasic (ex-Djogani) - biografija ovu temu Refback 16-09-2010 00:40
Digg - Sladjana Sladja Delibasic (ex-Djogani) - biografija ovu temu Refback 11-02-2010 22:03
Sladja Delibasic Gola - Sex - Pornic - Slike - Video Snimci ovu temu Refback 07-12-2009 20:30
Who dugg: Sladjana Sladja Delibasic (ex-Djogani) - biografija ovu temu Refback 30-11-2009 20:08
Sladja Djogani - Ti Si Pravi.mp3 :: MusicRailways.com ovu temu Refback 29-11-2009 02:53
Sladjana Sladja Delibasic (ex-Djogani) - biografija ovu temu Refback 23-08-2009 21:05
Sladjana Sladja Delibasic | Vesti - Sport - Muzika - LifeStyle ovu temu Pingback 21-08-2009 22:30
Sladjana Sladja Delibasic | folkoteka feed | Balkan Folk News Press ovu temu Pingback 21-08-2009 22:07
Sladjana Sladja Delibasic | FolkoTeka News Press ovu temu Pingback 21-08-2009 21:56

Korisnici koji čitaju ovu temu: 1 (0 člana i 1 gosta)

Alatke za temu
Modus prikazivanja

Pravila pisanja
Ti ne možeš otvarati nove teme
Ti ne možeš pisati odgovore
Ti ne možeš da postavljaš fajlove
Ti ne možeš da izmeniš svoje postove

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] code je On
HTML kod je ugašen
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On

Forum Right Top
Forum Left Bottom Forum Right Bottom

Right Left
Member Login
Forgot password?
Forum LeftForum Right

Radio Player free online slusanje
Vaše omiljene radio stanice slušajte na jednom mestu uz CHAT

Forum Statistika:
Članova ukupno: 30,034
Tema ukupno: 21,358
Postova ukupno: 336,202
Trenutno 189 korisnika
šeta našim forumom.

Pratite nas na Twitter-u

Pratite naš Feed

Reklame
Forum LeftForum Right
Right Right
Right Bottom Left Right Bottom Right

Prijatelji sajta:
Domaci TV kanali - www.FOLKOTEKA.com - Pazarski ćevap - FOLKOTEKA.net - www.BIZNISKLUB.com - Fleš igrice - Mali Oglasi - MixoTeka.com - Tekstovi pesama - Sjenica.com - Restoran Srem - Radio FOLKOTEKA.com - Smartphone news - Omiljena.net

Website Traffic Counter
Call of Duty 4 Xbox 360

Djordje Balasevic, Kaya, Nikolina Kovac, Darko Martinovic, Zvezda, Granda, Đogani, Nina Badric, Noc je zvezdana, Diva, Eso Balic 2012, Sanja Djordjevic 2012, Seka Aleksic 2012, Jelena Karleusa JK 2012, 2012, DJ Krmak 2012, Budva na pjenu od mora, LZN, lud zbunjen normalan, Haris Dzinovic 2011, Mile Kitic 2011, Vesna Zmijanac 2011, Indira Radic 2011, Tropico Band 2011, Lepa Brena 2011, Danijel Alibabic 2011, Sabrina Karajkovic 2011, Zdravko Djuranovic 2011, Damir Kulovic Kule 2011, Amadeus 2011, Milena Ceranic 2011, Svetlana Ceca Raznatovic 2011, 2011, Dzenan Loncarevic 2011, Zdravko Skender 2011, Katarina Zivkovic 2011, Donna Ares 2011, Serif Konjevic 2011, Mate Bulic 2011, Adnan Babajic 2011, Joca Stefanovic 2010, Adil 2010, Novi premijer hitovi 2010 - cd 1 i 2, Mirza Soljanin, Sasa Matic 2010, Elvira Rahic 2011, Aca Lukas 2010 dvd, Boban Rajovic 2010, Cira 2010, Dejan Matic 2010, Ivan Zak 2010, LeeMan 2010, Aleksa Jelic 2010, Dado Polumenta 2010, Nemanja Stevanovic 2010, Baki B3 2010, Stoja 2010, Colonia 2010, Boban Rajovic 2010, Darko Radovanovic 2010, Dusica Grabovic 2010, Marinko Rokvic 2010, Ceda Markovic 2010, Renato Henc 2010, Dzenan Loncarevic 2010, Olja Karleusa 2010, Legende 2010, Trik FX 2010, Dino Dizdarevic 2010, Aysela 2010, Davor Badrov 2010, Radisa Urosevic 2010, Alen Ademovic 2010, Suzana Jovanovic 2010, Sandra XS 2010, Beko 2010, Elvis Komar 2010, Dusko Lokin 2010, Emir Osmanbegovic Miko 2010, Sead Ruznic 2010, Nesko Kejdz 2010, Festival Sibenik 2010, Aco Pejovic 2010, Hitovi za sva vremena 2010 - Edicija 3, Ana Nikolic 2010, Anabela 2010 (ex Djogani), Dana Karic 2010, Summer Mix 2010 - Hitovi leta, Tony Cetinski 2010, Grand hitovi leta 2010, Marijana Zlopasa 2010, Edo Maajka 2010, Dragacevski Sabor Guca, Guca, Festival, Dara Bubamara 2010, Zeljko Juric 2010, Split Festival 2010, Sabrija Vulic 2010, Dusan Svilar 2010, Jovana Nikolic 2010, Luna 2010, Dejan Alicic 2010, Rusko 2010, Ivana Selakov 2010, Sejo Keydura 2010, Milan Topalovic Topalko 2010, Nihad Alibegovic 2010, Jasna Zlokic 2010, Maja Marijana 2010, Selma Bajrami 2010, Nedeljko Bajic Baja 2101, Dzenit 2010, Dj Krmak 2010, Đani 2010, Sanja Maletic 2010, Rajko Horizont 2010, Ivan Kukolj Kuki 2010, Zlatko Pejakovic 2010, Sead Dugonjic 2010, Samir Mujagic SMS 2010, Anabela Đogani 2010, Radijski Festival 2010, Ognjan Ogi Radivojevic 2010, Ana Stanic 2010, Fedja Dizdarevic 2010, Serije, Serija, Greh njene majke, Tajna neciste krvi, Damir Imamovic 2010, Bora Drljaca 2010, Lexington band 2010, Grand karaoke DVD 2, Elvira Rahic 2010, Mirza Omerovic 2010, Mirza Hodzic 2010, Sladjana Sladja Delibasic 2010, Ekrem Jevric Gospoda 2010, Alen Vogrinec Vesel 2010, Tanja Banjanin 2010, Goca Trzan 2010, Sako Polumenta i prijatelji 2010, Feminnem 2010, Lana Jurcevic 2010, Senad Nikocevic Niki 2010, Zdravko Colic 2010, Dunja Ilic 2010, Axal Grand Festival 2010, Sasa Kovacevic 2010, E.T. 2010, Nusret Hadzic 2009, Meho Hrstic 2010, Julia Bikova 2010, Bojan Cikic 2010, Slobodan Kacavenda 2010, Ilda Saulic 2010, Dragica Radosavljevic Cakana 2010, Himzeta Nukic 2010, Zeljko Golik 2010, Bend Slatki poljubac 2009, Dr. Iggy 2010, Mustafa Jukic 2010, Sergej Cetkovic 2010, Milan Topalovic Topalko 2010, Sale Prerad 2009 / 2010, Nusret Hadzic 2009, Almir Music Eko 2010, Tose Proeski 2007 / 2010, www.FolkoTeka.com, Crvena Jabuka 2010, Toni Pejic 2010, B3 2010, Refik Kolic 2010, Dunja Ilic 2010, Mara i Lole 2009, Dragan Vasic Gagi 2009, Atheist rap 2009, Ena Hodzic 2010, Maja Suput - Jasmin Stavros 2010, Mile Petrovic 1964, Javorka Urosevic 1961, Seid Skalic Genije 2009,Deda 2010, Aleksandar Sanja Ilic 2009 Balkanika, Miroslav Knezevic 2009, Emanuel Zekic 2009, Emir Djulovic 2009, Nihad Fetic Hakala 2009, Amela 2009, Zoka Jankovic 2009, Crni 2009, Miki Pavlovic 2009, Jelena Karleusa 2009/2010, Milan Dincic Dinca 2009, Djogani 2009, Funky G. 2009, Mambo Kings 2009, Karma 2009, Frenkie 2009, Ljubisa Vasiljevic 2009, Novi Hitovi Granda 2009, Boban Rajovic 2009, Hule 2009, Mensur Dimnjacar 2009, Rade Lackovic 2009, Medeni mesec 2009, Darko Lazic 2009, Tanja Savic 2009, Nove Zvezde Granda 2009 – Edicija 2 – Hitovi za sva vremena, Toni Zen 2009, Folk Fest Valandovo 2009, Bojanic (Mikica, Bane, Milos) 2009, Bozicni CD za Blagdane 2009, Denis Bjelosevic 2009, Neda Ukraden 2009 remake, Borivoj Grujicic Djavolak 2009/2010, Kaliopi 2009, Next time 2009, Saban Neziroski 2009, Miligram 2009, Amadeus band 2009, Marija Serifovic 2009, Seka Aleksic 2009, Ana Bekuta 2009, Aleksandar Aca Ilic 2009, Snezana Djurisic 2009, www.NewsRide.net, Marina Magas 2009, Haris Dzinovic 2009, Aleksandra Kovac 2009, Plavi orkestar 2009 / 2010, Dino Heldic 2009, Armin Muzaferija 2009, Bojan Jambrosic 2009, Doris Dragovic 2009, Emil Rasic 2009, Rasko 2009, Semir Ceric Koke 2009, Serif Konjevic 2009, Kemal Seferovic 2009, Jahija Perenda 2009, Arvina Sabic 2009, Fikret Nakicevic 2009, Extra Marija 2009, Ivan Gavrilovic 2009, Kasim Bosnic Kale 2009, Radmilo Zekic 2009, Dejan Krstovic 2009, Davor Badrov 2009, Dusko Kulis 2009, Kaliopi i Edin Karamazov 2009, Zabranjeno pusenje 2009, Boban i Marko Markovic 2009, Impulsi 2009, Selma Bajrami 2009, Brzi 2009, Xenia (Ksenija) Pajcin 2009, Bedy 2009, Zeljko Joksimovic 2009, www.F-Ton.org, Seki Bihorac 2009, Alma Tucakovic 2009, Neno Kosuta 2009, Hamdija Custovic 2009, Sejo Kalac 2009, Adnan Covic Ado 2009, Saban Hairlahovic 2009, Ivana Jordan 2009, Marko Bulat 2009, Nela Vidakovic 2009, Halil Mehmedovic Halco 2009, Bane Bojanic 2009, Oliver Dragojevic 2009 (live), Mahir Burekovic 2009, Dado Kukic 2009, Marta Savic 2009, Jovana Tipsin 2009, Velimir Remic 2009, Dina Banjanovic 2009, Allegro band 2009, Luna 2009, Magdalena i Juzni Vetar 2009, Stoja 2009, Grand Hitovi leta 2009, Asim Brkan 1993, Kadir Nukic 2009, Rizo Hamidovic 2009, Semir Hasic 2009, Julijana Damljanovic 1998, Esad Plavi 2009, Ibro Milkic 2009, Viki Miljkovic 2009, Goran Bozovic 2009, Muhamed Mujkanovic 2009, Jovan Perisic 2009, Kemal Malovcic 2009, Splitski Festival 2009, Milica Todorovic 2009, Mitar Miric 2009, Amela Zukovic 2009, Nove Zvezde Granda 2009, Vera Matovic 2009, Radmila Manojlovic 2009, Super Kursadzije 2009, Hari Mata Hari 2009, Aleksandra Radovic 2009, Miki Gajic uzivo 2009, Srecko Savovic 2009, Miko 2009, Milan Stankovic 2009, Miki Mecava 2009, Zvezde Granda pevaju stare pesme 2009, Zane 2009, Dejan Zivic 2009, Dejan Pavkic Pavke 2009, Safet Kaljun 2009, Ana Itana 2009, Sekib Mujanovic 2009, Sanel Kajosevic 2009, Regina 2009, Asim Bajric 2009, Amir Smajic 2009, Hazre 2009, Natasa Matic 2008, Mujo Bekrija 2008, Jadranka Barjaktarovic 2009, Dejan Matic 2009, Snezana Savic 2009, Dzenan Loncarevic 2009, In Vivo, 2007, 2008, Sinan Sakic 2009, Emina Jahovic 2009, Vinko Brnada 2009, Edin Kalimero 2009, Sasha Z. 2009, Donna Ares 2009, Jasna Djokic 2009, Ajdin Jusufbasic 2009, Bojan Vasic 2009, Bobana Indjic 2009, Grupa Negativ 2009, Lepa Djordjevic 2009, Zdenko Gudelj 2009, Safet Redzic 2009, Ahira Hasic 2009, Hazre 2007, Veljko 2004, Elma Sinanovic 2000 - 2003, Pazarski cevap, Pravda, Beograd, Slavija, Telegraf, Novosti, Alo, Puls, online, Vesti, Vijesti, Scandal, Svet, Ekskluziv, Express, Ekspress, Pravda, Politika, Balkanmedia, Kurir, Press, Dnevni, Avaz, Fokus, Opera17, Mondo, Blic, Danas, Story, Hello, Magazin, Trojka, Cosmopolitan, Smedia, Portal, Radio, Stream, Naraton, Intakt records, Grand music production, BN music, Renome, Gold music, Vip, JV, Juzni Vetar, PGP RTS, Croatia records, Balkan records, F-ton, Hayat produkcija, Diskoton, Audio Video, ZaM, Skala, Centrosound, Vujin records, KCN Records, MegaSound, Diskos, Jugoton - www.FolkoTeka.com - The Official one - Oficijelni sajt za narodnjake, zabavnjake, serije i svu vrstu zabave!