www.FOLKOTEKA.com forum

www.FOLKOTEKA.com forum (http://www.f-ton.org/forum/)
-   fudbal (http://www.f-ton.org/forum/fudbal/)
-   -   SVETSKO PRVENSTVO MUNDIAL BRAZIL 2014 - Grupe i Rezultati (http://www.f-ton.org/forum/fudbal/17366-svetsko-prvenstvo-mundial-brazil-2014-grupe-i-rezultati.html)

ales 06-09-2012 00:47

SVETSKO PRVENSTVO MUNDIAL BRAZIL 2014 - Grupe i Rezultati
 
Posto ove sedmice vec pocinju prve utakmice za klasifikaciju na svetsko prvenstvo u fudbalu Mudial Brazil 2014 za ljubitelje sporta otvaramo ovu novu temu. Prve utakmice se igraju u Petak 07/09/2012 i Utorak 11/09/2012.

Grupa A :
Hrvatska , Srbija , Belgija , Skotska , Makedonija i Gales

07/09/2012 19:45 Gales - Belgija

07/09/2012 20:15 Hrvatska - Makedonija

08/09/2012 15:00 Skotska - Srbija

11/09/2012 20:00 Skotska - Makedonija

11/09/2012 20:30 Srbija - Gales

11/09/2012 20:45 Belgija - Hrvatska

Grupa B : Italija , Danska , Ceska , Bugarska , Armenija i Malta

07/09/2012 20:00 Malta - Armenija

07/09/2012 21:45 Bugarska - Italija

08/09/2012 20:15 Danska - Ceska

11/09/2012 20:45 Italija - Malta

11/09/2012 21:00 Bugarska - Armenija

Grupa C : Njemacka , Svedska , Irska , Austrija , Farska Ostrva i Kazahstan

07/09/2012 20:45 Njemacka - Faraonska Ostrva

07/09/2012 22:00 Kazahstan - Irska

11/09/2012 20:30 Svedska - Kazahstan

11/09/2012 20:35 Austrija - Njemacka

Grupa D : Nizozemska , Turska , Madjarska , Rumunija , Estonija i Andorra

07/09/201220:30 Andorra - Madjarska

07/09/201220:30 Nizozemska - Turska

07/09/2012 21:00 Estonija - Rumunija

11/09/2012 20:30 Madjarska - Nizozemska

11/09/2012 20:30 Rumunija - Andorra

11/09/2012 21:00 Turska - Estonija

Grupa E : Norveska , Slovenija , Svajcarska , Albanija , Kipar i Islandija

07/09/2012 18:45 Islandia - Norveska

07/09/2012 20:30 Slovenija - Svicarska

07/09/2012 20:30 Albanija - Kipar

11/09/2012 20:00 Norveska - Slovenija

11/09/2012 20:00 Kipar - Islandia

11/09/2012 20:30 Svicarska - Albanija

Grupa F : Portugal , Rusija , Izrael , Sjeverna Irska , Azerbejdzan i Luxemburg

07/09/2012 19:00 Rusija - Sjeverna Irska

07/09/2012 20:45 Luxemburg - Portugal

07/09/2012 21:00 Azerbejdzan - Izrael

11/09/2012 19:45 Sjeverna Irska - Luxemburg

11/09/2012 20:00 Izrael - Rusija

11/09/2012 20:15 Portugal - Azerbejdzan

Grupa G : Grcka , Slovacka , Bosna i Hercegovina , Litvanija , Letonija i Lienchtenstein

07/09/2012 19:00 Lienchtenstein - Bosna i Hercegovina

07/09/2012 21:15 Litvanija - Slovacka

07/09/2012 21:30 Letonija - Grcka

11/09/2012 20:00 Bosna i Hercegovina - Letonija

11/09/2012 20:15 Slovacka - Lienchtenstein

11/09/2012 21:45 Grcka - Litvanija

Grupa H : Engleska , Crna Gora , Ukarajina , Poljska , Moldovija i San Marino

07/09/2012 20:30 Crna Gora - Poljska

07/09/2012 21:45 Moldavija - Engleska

11/09/2012 20:00 Engleska - Ukrajina

11/09/2012 20:30 San Marino - Crna Gora

11/09/2012 20:45 Poljska - Moldavija

Grupa
I : Spanija , Francuska , Bjelorusija , Gruzija i Finska

07/09/2012 21:00 Gruzija - Bjelorusija

07/09/2012 21:30 Finska - Francuska

11/09/2012 21:00 Francuska - Bjelorusija

11/09/2012 21:30 Gruzija - Spanija

ales 08-09-2012 00:43

Rezultati Prvog Kola za Mundial 2014
 
Rezultati utakmica odrzanih 07/09/2012

grupa A

Gales - Belgija 0:2

Hrvatska - Makedonija 1:0

Skotska - Srbija - (veceras)

tabela

1. Belgija 3
2. Hrvatska 3
3. Srbija 0
4. Skotska 0
5. Makedonija 0
6. Gales 0

grupa B

Malta - Armenija 0:1

Bugarska - Italija 2:2

Danska - Ceska - (veceras)

tabela

1. Armenija 3
2. Bugarska 1
3. Italija 1
4. Ceska 0
5. Danska 0
6. Malta 0

grupa C

Njemacka - Faraonska Ostrva 3:0

Kazahstan - Irska 1:2

tabela

1. Njemacka 3
2. Irska 3
3. Svedska 0
4. Austrija 0
5. Kazahstan 0
6. Far. Ostrva 0

grupa D

Andorra - Madjarska 0:5

Nizozemska - Turska 2:0

Estonija - Rumunija 0:2

tabela

1. Madjarska 3
2. Nizozemska 3
3. Rumunija 3
4. Turska 0
5. Estonija 0
6. Andorra 0

grupa E

Islandija - Norveska 2:0

Slovenija - Svicarska 0:2

Albanija - Kipar 3:1

tabela

1. Albanija 3
2. Island 3
3. Svicarska 3
4. Kipar 0
5. Norveska 0
6. Slovenija 0

grupa F

Rusija - Sjeverna Irska 2:0

Luxemburg - Portugal 1:2

Azerbeidzan - Izrael 1:1

tabela

1. Rusija 3
2. Portugal 3
3. Izrael 1
4. Azerbeidzan 1
5. Luxemburg 0
6. Sjeverna Irska 0

grupa G

Liechtenstein - Bosna i Hercegovina 1:8

Litvanija - Slovacka 1:1

Letonija - Grcka 1:2

tabela

1. Bosna i hercegovina 3
2. Grcka 3
3. Litvanija 1
4. Slovacka 1
5. Letonija 0
6. Liechtenstein 0

grupa H

Crna Gora - Poljska 2:2

Moldavija -Engleska 0:5

tabela

1. Engleska 3
2. Poljska 1
3. Crna Gora 1
4. San Marino 0
5. Ukrajina 0
6. Moldavija 0

grupa I

Gruzija - Bjelorusija 1:0

Finska - Francuska 0:1

tabela

1. Francuska 3
2. Gruzija 3
3. Spanija 0
4. Bjelorusija 0
5. Finska 0


Sledece drugo kolo igra se u Utorak 11/09/2012

Selektor 08-09-2012 01:22

Bosna ubila lihtenstajn, svaka cast... Hrvati jedva... a Srbija hmm videcemo!

Od nasih mislim da ce se naci na svetskom prventsvu u brazilu 2014 godine samo Bosna i Hrvatska, ostali su slabi!

ales 08-09-2012 23:48

Rezultati Prvog Kola za Mundial 2014
 
Evo i rezultata dvije danasnje utakmice prvog kruga za kvalifikacije za svjetsko prvenstvo Mundial Brazil 2014.

grupa A

Skotska - Srbija 0:0

tabela

1. Belgija 3
2. Hrvatska 3
3. Srbija 1
4. Skotska 1
5. Makedonija 0
6. Gales 0


grupa B

Danska - Ceska 0:0

tabela

1. Armenija 3
2. Bugarska 1
3. Italija 1
4. Ceska 1
5. Danska 1
6. Malta 0

ales 12-09-2012 01:49

Rezultati drugog kola za kvalifikaciju na Svetsko Prvenstvo 2014
 
Veceras su odrzane utakmice drugog kola za kvalifikaciju na Svetsko Prvenstvo Mundial Brazil 2014. Reprezentacije iz nase lijepe Ex Juge bile su dosta uspjesne.

Bosna
je pobjedila Letoniju sa 4:1
Srbija je nadigrala Gales sa 6:1
Hrvatska je u gostima sa Belgijancima igrala nerjeseno 1:1
Makedonija u gostima sa Skotskom 1:1
Crna Gora pobjedila vani San Marino sa 0:6
Jedino je Slovenija u gostima izgubila od Norveske sa 2:1


grupa A

Srbija - Gales 6:1
Belgija - Hrvatska 1:1
Skotska - Makedonija 1:1


tabela

1. Srbija 4
2. Belgija 4
3. Hrvatska 4
4. Skotska 2
5. Makedonija 1
6. Gales 0

grupa B

Bugarska - Armenija 1:0
Italija - Malta 2:0


tabela

1. Italija 4
2. Bugarska 4
3. Armenija 3
4. Ceska 1
5. Danska 1
6. Malta 0


grupa C

Svedska - Kazahstan 2:0
Austrija - Njemacka 1:2


tabela

1. Njemacka 6
2. Svedska 3
3. Irska 3
4. Austrija 0
5. Kazahstan 0
6. Faraonska Ostrva 0


grupa D

Turska - Estonija 3:0
Rumunija - Andorra 4:0
Madjarska - Nizozemska 1:4


tabela

1. Rumunija 6
2. Nizozemska 6
3. Madjarska 3
4. Turska 3
5. Estonija 0
6. Andorra 0


grupa E

Svicarska - Albanija 2:0
Norveska - Slovenija 2:1
Kipar - Island 1:0


tabela

1. Svicarska 6
2. Island 3
3. Albanija 3
4. Kipar 3
5. Norveska 3
6. Slovenija 1


grupa F

Portugal - Azerbejdzan 3:0
Izrael - Rusija 0:4
Sjeverna Irska - Luxemburg 1:1


tabela

1. Rusija 6
2. Portugal 6
3. Luxemburg 1
4. sjeverna Irska 1
5. Azerbejdzan 1
6. Izrael 1


grupa G

Bosna i Hercegovina - Letonija 4:1
Grcka - Litvanija 2:0
Slovacka - Linhtestajn 2:0


tabela

1. Bosna i Hercegovina 6
2. Grcka 6
3. Slovacka 4
4. Litvanija 1
5. Letonija 0
6. Lihtenstajn 0


grupa H

Poljska - Moldavija 2:0
San Marino - Crna Gora 0:6
Engleska - Ukrajina 1:1


tabela

1. Crna Gora 4
2. Engleska 4
3. Poljska 4
4. Ukrajina 1
5. San Marino 0
6. Moldavija 0



grupa I

Gruzija - Spanija 0:1
Francuska - Bjelorusija 3:1


tabela

1. Francuska 6
2. Spanija 3
3. Gruzija 3
4. Finska 0
5. Bjelorusija


Sledece trece kolo igra se u Petak 12 oktobra 2012.

ales 13-10-2012 00:00

Svjetsko Nogometno prvenstvo Brazil 2014 - Rezultati treceg kola
 
Rezultati treceg kola kvalifikacija za Svjetsko Nogometno prvenstvo - Mundial Brazil 2012 , odrzanog 12.10.2012.

A-grupa:

Makedonija - Hrvatska 1:2
Srbija - Belgija 0:3
Vels - Škotska 2:1

Tabela:
1. Belgija 7
2. Hrvatska 7
3. Srbija 4
4. Vels 3
5. Škotska 2
6. Makedonija 1

B-grupa:

Češka - Malta 3:1
Armenija - Italija 1:3
Bugarska - Danska 1:1

Tabela:
1. Italija 7
2. Bugarska 5
3. Češka 4
4. Armenija 3
5. Danska 2
6. Malta 0

C-grupa:

Farska Ostrva - Švedska 1:2
Kazahstan - Austrija 0:0
Irska - Njemačka 1:6

Tabela:
1. Njemačka 9
2. Švedska 6
3. Irska 3
4. Austrija 1
5. Kazahstan 1
6. Farska Ostrva 0

D-grupa:

Turska - Rumunija 0:1
Estonija - Mađarska 0:1
Holandija - Andora 3:0

Tabela:
1. Holandija 9
2. Rumunija 9
3. Mađarska 6
4. Turska 3
5. Estonija 0
6. Andora 0

E-grupa:

Albanija - Island 1:2
Švicarska - Norveška 1:1
Slovenija - Kipar 2:1

Tabela:
1. Švicarska 7
2. Island 6
3. Norveška 4
4. Albanija 3
5. Slovenija 3
6. Kipar 3

F-grupa:

Rusija - Portugal 1:0
Luksemburg - Izrael 0:6

Tabela:
1. Rusija 9
2. Portugal 6
3. Izrael 4
4. Luksemburg 1
5. Sjeverna Irska 1
6. Azerbejdžan 1

G-grupa:

Lihtenštajn - Litvanija 0:2
Slovačka - Latvija 2:1
Grčka - Bosna i Hercegovina 0:0

Tabela:
1. Bosna i Hercegovina 7
2. Slovačka 7
3. Grčka 7
4. Litvanija 4
5. Latvija 0
6. Lihtenštajn 0

H-grupa:

Moldavija - Ukrajina 0:0
Engleska - San Marino 5:0

Tabela:
1. Engleska 7
2. Crna Gora 4
3. Poljska 4
4. Ukrajina 2
5. Moldavija 1
6. San Marino 0

I-grupa:

Finska - Gruzija 1:1
Bjelorusija - Španija 0:4

Tabela:
1. Španija 6
2. Francuska 6
3. Gruzija 4
4. Finska 1
5. Bjelorusija 0

Iduce cetvrto kolo igra se u utorak 16 oktobra 2012.

ales 17-10-2012 01:09

Svjetsko Nogometno prvenstvo Brazil 2014 - Rezultati 4 kola
 
Rezultati četvrtog kola kvalifikacija za Svjetsko Nogometno prvenstvo - Mundial Brazil 2012. Utakmice su odrzane 16. oktobra 2012.


A-grupa:

Hrvatska - Vels 2:0
Makedonija - Srbija 1:0
Belgija - Škotska 2:0

Tabela:
1. Belgija 10
2. Hrvatska 10
3. Srbija 4
4. Makedonija 4

5. Vels 3
6. Škotska 2

B-grupa:

Češka - Bugarska 0:0
Italija -
Danska 3:1

Tabela:
1. Italija 10
2. Bugarska 6
3. Češka 5
4. Armenija 3
5. Danska 2
6. Malta 0

C-grupa:

Farska Ostrva -
Irska 1:4
Austrija - Kazahstan 4:0
Njemačka -
Švedska 4:4

Tabela:
1. Njemačka 10
2. Švedska 7
3. Irska 6
4. Austrija 4
5. Kazahstan 1
6. Farska Ostrva 0

D-grupa:

Mađarska - Turska 3:1
Rumunija - Holandija1:4
Andora -
Estonija 0:1

Tabela:
1. Holandija 12
2. Rumunija 9
3. Mađarska 9
4. Turska 3
5. Estonija3
6. Andora 0

E-grupa:

Albanija -
Slovenija1:0
Island - Švicarska 0:2
Kipar - Norveška 1:3

Tabela:
1. Švicarska 10
2.
Norveška 7
3.
Albanija 6
4. Island 6
5. Slovenija 3
6. Kipar 3

F-grupa:

Rusija -
Azerbejdžan 1:0
Portugal
- Sjeverna Irska 1:1
Izrael -
Luksemburg 3:0

Tabela:
1. Rusija 12
2. Portugal 7
3. Izrael 7
4.
Sjeverna Irska 2
5.
Luksemburg 1
6. Azerbejdžan 1

G-grupa:

Bosna i Hercegovina - Litvanija 3:0
Latvija - Lihtenštajn 2:0
Slovačka -
Grčka 0:1

Tabela:
1. Bosna i Hercegovina 10
2.
Grčka 10
3. Slovačka 7
4. Litvanija 4
5. Latvija 3
6. Lihtenštajn 0

H-grupa:

Ukrajina - Crna Gora 0:1
San Marino -
Moldavija 0:2

Tabela:
1. Engleska 7
2. Crna Gora 7
3. Poljska 4
4.
Moldavija 4
5.
Ukrajina 2
6. San Marino 0

I-grupa:

Španija - Francuska 1:1
Bjelorusija -
Gruzija 2:0

Tabela:
1. Španija 7
2. Francuska 7
3. Gruzija 4
4.
Bjelorusija 0
5.
Finska 1

Utakmica izmedju Poljske i Engleske iz H grupe igra se danas 17.10 u 17:00 h.
Iduce peto kolo igra se 22. marta 2013.

ales 23-03-2013 00:12

Svjetsko Nogometno prvenstvo Brazil 2014 - Rezultati 5 kola
 
Odrzane su utakmice petog kola za Svjetsko Prvenstvo Brazil 2014.

Rezultati i tabele:


A-grupa:

Hrvatska - Srbija 2:0
Makedonija - Belgija 0:2
Škotska - Vels 1:2

Tabela:
1. Belgija 13
2. Hrvatska 13
3. Vels 6
4. Srbija 4

5. Makedonija 4
6. Škotska 2

B-grupa:

Češka - Danska 0:3
Bugarska - Malta
6:0

Tabela:
1. Italija 10
2. Bugarska 9
3. Danska 5
4. Češka 5
5. Armenija 3
6. Malta 0

C-grupa:

Kazahstan - Njemačka 0:3

Švedska - Irska 0:0
Austrija - Farska Ostrva 6:0

Tabela:
1. Njemačka 13
2. Švedska 8
3. Irska 7
4. Austrija 7
5. Kazahstan 1
6. Farska Ostrva 0

D-grupa:

Mađarska - Rumunija 2:2
Andora - Turska 0:2
Holandija -
Estonija 3:0

Tabela:
1. Holandija 15
2. Rumunija 10
3. Mađarska 10
4. Turska 6
5. Estonija3
6. Andora 0

E-grupa:

Kipar - Švicarska igra se 23.03 2013 u 18:30 h

Tabela:
1. Švicarska 10
2.
Norveška 7
3.
Albanija 6
4. Island 6
5. Slovenija 3
6. Kipar 3

F-grupa:

Sjeverna Irska - Rusija igra se 23.03.2013 u 15:00 h

Tabela:
1. Rusija 12
2. Portugal 7
3. Izrael 7
4.
Sjeverna Irska 2
5.
Luksemburg 1
6. Azerbejdžan 1

G-grupa:

Bosna i Hercegovina - Grčka 3:1
Lihtenštajn - Latvija 1:1
Slovačka -
Litvanija 1:1

Tabela:
1. Bosna i Hercegovina 13
2.
Grčka 10
3. Slovačka 8
4. Litvanija5
5. Latvija 4
6. Lihtenštajn 1

H-grupa:

Moldavija - Crna Gora 0:1
San Marino -
Engleska 0:8
Poljska - Ukrajina 1:3

Tabela:
1. Crna Gora 13
2. Engleska 11
3. Poljska 5
4. Ukrajina 5
5.
Moldavija 4
6. San Marino 0

I-grupa:

Španija - Finska 1:1
Francuska -
Gruzija 3:1

Tabela:
1. Francuska 10
2. Španija 8
3. Gruzija 4
4.
Bjelorusija 3
5.
Finska 2

Iduće šesto kolo igra se u utorak 26.03.2012 godine


ales 09-06-2013 00:19

Svjetsko Nogometno prvenstvo Brazil 2014 - Rezultati
 
Rezultati odrzanih utakmica u Petak 07/06/2013:


Rezultati i tabele:


A-grupa:

Belgija - Srbija 2:1
Hrvatska - Škotska 0:1

Tabela:
1. Belgija 19
2. Hrvatska 16
3. Srbija 7
4. Vels 6

5. Škotska 5
6. Makedonija 4

B-grupa:

Češka - Italija 0:0
Armenija - Malta
0:1

Tabela:
1. Italija 14
2. Bugarska 10
3. Češka 9
4. Danska 6
5. Armenija 3
6. Malta 3

C-grupa:

Irska - Farska Ostrva 3:0
Austrija - Švedska 2:1

Tabela:
1. Njemačka 16
2. Švedska 8
3. Irska 8
4. Austrija 8
5. Kazahstan 1
6. Farska Ostrva 0

D-grupa:

Tabela:
1. Holandija 18
2. Mađarska 11
3. Rumunija 10
4. Turska 7
5. Estonija 6
6. Andora 0

E-grupa:

Švicarska - Kipar 1:0
Albanija - Norveška 1:1
Island - Slovenija 2:4

Tabela:
1. Švicarska 14
2.
Albanija 10
3.
Island 9
4. Norveška 8
5. Slovenija 6
6. Kipar 4

F-grupa:

Azerbejdžan - Luksemburg 1:1
Portugal - Rusija 1:0

Tabela:
1. Portugal 14
2. Rusija 12
3. Izrael 11
4.
Azerbejdžan 4
5.
Luksemburg 3
6. Sjeverna Irska 3

G-grupa:

Litvanija - Grčka 0:1
Lihtenštajn - Slovačka 1:1
Latvija - Bosna i Hercegovina
0:5

Tabela:
1. Bosna i Hercegovina 16
2.
Grčka 10
3. Slovačka 9
4. Litvanija 5
5. Latvija 4
6. Lihtenštajn 2

H-grupa:

Moldavija - Poljska 1:1
Crna Gora - Ukrajina 0:4

Tabela:
1. Crna Gora 14
2. Engleska 12
3. Ukrajina 11
4. Poljska 8
5.
Moldavija 4
6. San Marino 0

I-grupa:

Finska - Bjelrusija 1:0
Tabela:
1. Španija 11
2. Francuska 10
3. Finska 5
4.
Gruzija 4
5.
Bjelorusija 3

Osmo kolo igra se 6. septembra 2013.

ales 07-09-2013 00:34

Svjetsko Nogometno prvenstvo Brazil 2014 - Rezultati
 
Rezultati susreta kvalifikacija za svjetsko nogometno prvenstvo 2014. u Brazilu koje su odrzane veceras 06.septembra 2013.

A-grupa:

Makedonija - Vels 2:1
Srbija - Hrvatska 1:1
Škotska - Belgija 0:2

Tabela:
1. Belgija 22
2. Hrvatska 17
3. Srbija 8
4. Makedonija 7
5. Vels 6
6. Škotska 5

B-grupa:

Češka - Armenija 1:2
Malta - Danska 1:2
Italija - Bugarska 1:0

Tabela:
1. Italija 17
2. Bugarska 10
3. Češka 9
4. Armenija 9
5. Danska 9
6. Malta 3

C-grupa:

Kazahstan - Farska Ostrva 2:1
Njemačka - Austrija 3:0
Irska - Švedska 1:2

Tabela:
1. Njemačka 19
2. Švedska 14
3. Austrija 11
4. Irska 11
5. Kazahstan 4
6. Farska Ostrva 0

D-grupa:

Rumunija - Mađarska 3:0
Turska - Andora 5:0
Estonija - Holandija 2:2

Tabela:
1. Holandija 19
2. Rumunija 13
3. Mađarska 11
4. Turska 10
5. Estonija 7
6. Andora 0

E-grupa:

Norveška - Kipar 2:0
Slovenija - Albanija 1:0
Švicarska - Island 4:4

Tabela:
1. Švicarska 15
2. Norveška 11
3. Albanija 10
4. Island 10
5. Slovenija 9
6. Kipar 4

F-grupa:

Rusija - Luksemburg 4:1
Sjeverna Irska - Portugal 2:4


Tabela:
1. Portugal 17
2. Rusija 15
3. Izrael 11
4. Sjeverna Irska 6
5. Azerbejdžan 4
6. Luksemburg 3

G-grupa:

Latvija - Litvanija 2:1
Litheštajn - Grčka 0:1
Bosna i Hercegovina - Slovačka 0:1

Tabela:
1.Bosna i Hercegovina 16
2.Grčka 16
3.Slovačka 12
4.Latvija 7
5.Litvanija 5
6.Lihtejštan 2

H-grupa:

Ukrajina - San Marino 9:0
Poljska - Crna Gora 1:1
Engleska Moldavija 4:0

Tabela:
1.Engleska 15
2.Crna Gora 15
3.Ukrajina 14
4.Poljska 10
5.Moldavija 5
6.San Marino 0

I-grupa:

Gruzija - Francuska 0:0
Finska - Španija 0:2

Tabela:
1.Španija 14
2.Francuska 11
3.Finska 6
4.Gruzija 5
5.Bjelorusija 4

Iduce utakmice na programu su u utorak 10 septembra 2013.


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je 19:49.

VB Forum verzija 3.8.6 - Copyright ©2000 - 2017,
Selektor @
www.FOLKOTEKA.org